“Його не підтримує жоден силовик”: у Держдумі РФ бояться, що Зеленського можуть позбавити владу

Володимир Маркопольский 4, Листопад 2019, 15:38 1074
“Його не підтримує жоден силовик”: у Держдумі РФ бояться, що Зеленського можуть позбавити владу

Так званий “депутат Держдуми від Криму” Руслан Бальбек прокоментував заяву екс-міністра юстиції України Олени Лукаш про те, що деякі політики намагаються використати процес розведення сил у Донбасі в якості приводу для позбавлення влади українського президента Володимира Зеленського.

За словами депутата, заяви Лукаш — це «тривожний дзвінок».

“Йому закидають в провину все: і обмін полоненими, і розведення військ в Донбасі. Тим більше що праві виставляють це як зраду України, хоча виразно пояснити, в чому полягає капітуляція Зеленського перед країнами «нормандської четвірки», не можуть», — сказав він.За словами Бальбека, в разі спроб силового повалення або «швидкого держперевороту» нічого хорошого чекати не доведеться.

“Чи потрібно це сьогоднішній Україні? Суспільству точно ні, а от тим, хто гріє руки на війні в Донбасі, цей конфлікт потрібен як повітря, і вони зроблять що завгодно, тільки б він не припинявся», — вважає Бальбек.

Раніше Лукаш заявила, що деякі політики намагаються використовувати процес розведення сил в Донбасі в якості приводу для позбавлення влади Зеленського.

Вона також зазначила, що у Зеленського немає готових підтримати його силовиків.