На засіданні “Слуги народу” вирішили, що Медяник не корупціонер, оскільки пройшов “поліграф”

Володимир Маркопольский 29, Жовтень 2019, 01:35 158
На засіданні “Слуги народу” вирішили, що Медяник не корупціонер, оскільки пройшов “поліграф”

Під час засідання партії “Слуга народу” було прийнято рішення, що депутат В’ячеслав Медяник не є корупціонерів і питання про позбавлення мандата знімається.

Про це повідомило джерело, яке було присутнє на засіданні партії.Щодо питання про можливе позбавлення депутатських повноважень нардепа “Слуги народу” В’ячеслава Медяника, зокрема через нещодавній скандал з появою його листування в мережі “Слуга народу” Медяник потрапив у скандал через листування в Раді: що про це відомо , то представник “Слуги народу” сказав, що питання знято – “депутат пройшов поліграф і є чистим”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний обранець від фракції “Слуга народу” прямо у сесійній залі парламенту обговорював, як “вирішити питання з прокуратурою”. Медяник переписувався з особою, підписаною у його мобільному телефоні як “Саша Яровий”.

Під час засідання у Медяника задзвонив телефон, він скинув дзвінок, відкрив месенджер телеграм і написав контакту під назвою “Саша Яровий”: “Напиши, я в Раді. Ми голосуємо”. Листування на фото зафіксували журналісти.

Діалог між Медяником та Яровим:

Яровий: 1) раніше ми працювали в зв’язці з ГПУ. Нам давали прокурора виконавця – і самі йому писали, все що потрібно зробити, попередньо погодивши з Юрою (ймовірно, йдеться про ексгенпрокурора Луценка) (чи можна зараз так організувати роботу?) 2) океан/цукор уже дзвонять, запитують – що зробили за тиждень? Можна нас зістикувати з тим прокурором, на кого це розпишуть. Клієнту нічого не показати – підуть до інших. 3) організовується система лобістів (чи можна нас акредитувати в цьому русі?) І якщо у тебе щось не виходить – не соромся, говори, як є. Ми налаштовані підключатися і допомагати або посилювати позиції.Медяник: Зелене світло є тільки у нашої юридичної фірми. І всі справи тільки через наших адвокатів. Щодо цукру сьогодні теж буду говорити. Дай мені прізвища тих, у кого справа Океану в ГП.

Яровий: Ок.

Медяник: По цукру з Трепаком (заступник генерального прокурора Руслана Рябошапки – 24 канал) поговорю.

Яровий: Ок.

Медяник: Цукор справа в НАБУ.

Подальшу розмову журналістам зафіксувати не вдалося, оскільки Медяника у сесійній залі, і він розвернувся.

За непідтвердженою інформацією, “слуга народу” спілкувався з бізнесменом із Дніпра, який перебуває у діловому контакті з нардепом.