Портников: Сатира повинна висміювати суспільні недоліки, а не ворогів власника телеканалу

Володимир Маркопольский 21, Жовтень 2019, 22:59 479
Портников: Сатира повинна висміювати суспільні недоліки, а не ворогів власника телеканалу

Журналіст Віталій Портников заявив, що сатира в країні повинна бути присутньою, але вона повинна висміювати суспільні проблеми і недоліки, а не працювати проти ворогів власника телеканалу.

Про це він написав у себе в блозі, коментуючи скандальний номер студії “Квартал 95”.

“Для тих, хто не зрозумів. Сатира – це жанр, який висміює суспільні недоліки та їхніх носіїв. Висміювання ворогів власника телеканала трупою, якій він платить за це гроші – це не сатира”, – зазанчив Портников.Крім того, він зазначив, що сатирою не можна назвати не тільки спроби висміяти ворогів власника телеканалу, а й людей, які намагаються це опроавдати.

“Це зовсім інакше наливається. І зовсім інакше називаються люди, які це намагаються виправдати”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський вибачився перед Гонтаревою за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки, а міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов зазначив, що виступ 95-ого кварталу та хору ім.Верьовки з номером «Горіла хата» про пожежу у Гонтаревої є негативним сигналом для зовнішніх інвесторів.Пізніше гендиректор і художній керівник хору імені Верьовки Зеновій Корінець заявив про необхідність вибачитись перед ексглавою НБУ Валерією Гонтаревою за участь у номері студії “Кварталу 95” про підпал її будинку.