“Слуга народу” пригрозила кримінальною відповідальністю за публікацію листування Яременка з повією

Володимир Маркопольский 31, Жовтень 2019, 16:02 477
“Слуга народу” пригрозила кримінальною відповідальністю за публікацію листування Яременка з повією

Партія “Слуга народу” не бачить підстав карати свого депутата Богдана Яременка за листування з повією під час засідання Верховної Ради, однак пригрозила кримінальною відповідальністю журналісту, який опублікував особисту переписку депутата.

Про це повідомив перший заступник голови фракції «СН» Олександр Корнієнко.

За його словами, така поведінка народного обранця не є такою, щоб за нього карали.«Але ми ж не комісія етики і моралі. Її ж скасували”.

Крім цього, Корнієнко ще і звинуватив журналістів, мовляв не можна втручатися в особисте життя нардепів і публікувати їх листування в залі засідань.

«У нас в КК є стаття про втручання в особисте життя, тому я раджу фотокореспондентів в Раді бути уважними до того, що вони роблять. Адже в якийсь момент їх дії викличуть реакцію. Те, що це робили раніше, не означає, що це правильно».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний депутат від” Слуги народу ” Богдан Яременко під час роботи в сесійній залі парламенту листувався в онлайн-мережі знайомств.Під час голосування Яременко як раз читав анкету 32-річної жінки на ім’я Аліна, яка в анкеті вказала переваги: секс, зустріч, побачення. Також зазначила, що її не цікавлять стосунки. Потім Богдан Яременко почав листуватися з дівчиною.