Стало відомо, на яку суму Зеленський “посидів” з журналістами у Kyiv Food Market

Володимир Маркопольский 18, Жовтень 2019, 19:09 388
Стало відомо, на яку суму Зеленський “посидів” з журналістами у Kyiv Food Market

Вартість ресторанного обслуговування під час проведення пресмарафону Президента України Володимира Зеленського, який проходив у будівлі Kyiv Food Market, обійшлася у понад 174 тисячі гривень.

Про це УНН повідомили у відповідь на запит в секретаріаті роботи з персоналом та організаційного забезпечення діяльності керівника державної служби Державного управління справами.

«Станом на 17 жовтня 2019 року до Державного управління справами надійшли документи на оплату послуг ресторанного обслуговування заходу за участю Президента України з представниками засобів масової інформації на базі Kyiv Food Market (Київ, вул. Московська, 8) на суму 174,396 тис. Гривень», – йдеться у відповіді на запит.Також повідомляється, що документи на оплату інших послуг з проведення пресмарафону Зеленського на сьогодні не надходили.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Верховна Рада в четвер прийняла в другому читанні і в цілому законопроект про верифікацію і моніторинг державних соцвиплат (пенсії, допомоги, пільги, субсидії, стипендії, інші).

Верифікація передбачає збір і перевірку достовірності інформації, що подається для призначення соцвиплат, з державних реєстрів в автоматичному режимі. Орган, який здійснює верифікацію, зможе отримувати паспортні дані одержувача допомоги, інформацію про зареєстроване та фактичне місце проживання, випадки перетину кордону і в’їзду/виїзду на окуповану територію, ідентифікаційний код, дані про банківські рахунки.Також законопроектом визначено підходи щодо повернення неправомірно отриманої реципієнтом державної виплати.