The Wall Street Journal: МВФ вимагає, щоб Коломойський повернув все вкрадене

Володимир Маркопольский 4, Листопад 2019, 23:41 822
The Wall Street Journal: МВФ вимагає, щоб Коломойський повернув все вкрадене

За інформацією американських ЗМІ, Міжнародний валютний фонд не дасть Україні траншей, поки Ігоря Коломойського не змусять повернути гроші, виведені з України.

Про це йдеться в статті американського видання The Wall Street Journal.За інформацією журналістів, в МВФ заявили Зеленському, що він має більш агресивно домагатися повернення виведених коштів для того, щоб виконати свою обіцянку про очищення фінансової системи, підірваної відмиванням грошей і шахрайством.

“Серед викликів, з якими зіткнувся Київ в отриманні підтримки МВФ — Ігор Коломойський, магнат і шанувальник Зеленського, який знаходиться під слідством в США.

Коломойський і ще один бізнесмен володіли по 45% акцій найбільшої в Україні фінансової установи, Приватбанку, до його націоналізації «, — йдеться в матеріалі.

Також, за даними видання, МВФ буде затримувати транші для України до того моменту, поки не переконається, що команда Зеленського доклала достатньо зусиль для повернення 15 млрд. доларів, які були виведені з Приватбанку і інших банків за останні десять років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в результаті запланованої реформи ринку електроенергії бізнесмен Ігор Коломойський, який володіє феросплавними заводами може отримати можливість платити за електроенергію менше.Як повідомило британське видання The Financial Times за даними західних чиновників, законодавчі ініціативи в електроенергетиці спрямовані на зниження вартості електроенергії для феросплавних заводів Коломойського.