“Уточнив”: Макрон заявив, що про повернення РФ в G7 буде помилкою

Володимир Маркопольский 21, Серпень 2019, 23:52 1280
“Уточнив”: Макрон заявив, що про повернення РФ в G7 буде помилкою

Повернення Росії в “Групу семи” промислово розвинених країн (G7) без врегулювання ситуації в Україні буде “стратегічною помилкою” і підкреслить “слабкість” організації.

Про це президент Франції Емманюель Макрон заявив 21 серпня, напередодні саміту “Групи семи”, який відбудеться на вихідних у південному французькому курортному місті Біарріці.“Я думаю говорити, що без будь-яких умов Росія може повернутися, це було свідченням слабкості G7. Це було б для нас стратегічною помилкою і освяченням цієї епохи безкарності”, – сказав він.

“Неодмінна умова (для повернення Росії. – Ред.) – пошук рішення щодо України”, – сказав Макрон.

Нагадаємо, Емманюель Макрон 19 серпня провів зустріч з російським колегою Володимиром Путіним у Франції. За підсумками, зокрема, він заявив, що питання повернення до формату “Великої вісімки” і нормалізації відносин між Росією і ЄС залежить від врегулювання ситуації на сході України.Нагадаємо, раніше повідомлялося, що німецький уряд критично відреагував на пропозицію американського президента Дональда Трампа повернути Росію до клубу найрозвинутіших країн світу, котрий нині збирається в форматі Великої сімки (G7). Як нагадав у середу, 21 серпня, речник німецького уряду Штеффен Зайберт (Steffen Seibert), країни G7 разом вирішили у 2014 році виключити РФ з клубу через анексію нею українського Криму та підтримку сепаратистів на Донбасі.