На Яворівському полігоні хворі з підозрою на коронавірус лежали у затоплених наметах. Відео

consaidin 30, Червень 2020, 12:13 397
На Яворівському полігоні хворі з підозрою на коронавірус лежали у затоплених наметах. Відео
На Яворівському полігоні хворі військові лежать у наметах, де по коліно вода.

Про це на стонрінці у ФБ повідомив Nazar Ivakhiv. Він також надав відео на підтвердження цієї інформації:

“Яворівський полігон, палата лазарет для хворих, 21 бат.
Вже десять днів з температурою, головний біль кашель,а лікарі навіть не слухаються просто перевірити хворих на коронавірус бо немає тестів так може привезти пересувну флюорографію. Просто скотське відношення до наших захисників вітчизни.
21.06.2020.
Не можу додзвонитися до сына, напевно телефон забрали, зранку проснулась з тривогою, обличчя палає.
13.01. .21.06.2020.
Написав, що не було світла і телефон розрядився.
21.57 21.06.2020.
Вже є результати, перевели всіх в чисту палатку, зробили аналіз на ковід у всіх хто хворіє.
Велика подяка всім хто допомагав нашим захисникам.
Коли ми разом то ми сила яку неможливо побороти.
23.06.2020.
Дуже вдячна всім.
Кожен день лікарі спостерігають за нашими захисниками. Температура трохи скаче. Будемо і ми стежити як проходить процес лікування, бо вони потрібні здоровими, щоб звільнити окуповані території України.”- сказано у повідомлені.

Яворівський полігон, палата лазарет для больних, 21 бат.Вже десять днів з температурою, головна біль кашель,а лікарі даже не слухаються просто перевірити хворих на короновірус бо немає тестів так може привезти передвежну флюорографію. Просто скотске відношення до наших захисників вітчизни.21.06.2020рік.Не могу дозвонится до сына, наверно тел забрали, с утра проснулась в тревоге, лицо горит13.01. .21.06.2020.Написал что не было света и тел разрядилмя 21.57 21.06.2020 р.Уже есть результат, перевели всех в чистую палатку, сделали анализ на ковид у всех кто болеет.Велика подяка всім хто допомагав нашим захисникам. Коли ми разом то ми сила яку неможливо побороти.23.06.2020 рокі Дуже вдячна всім. Кожен день лікарі наблюдають за нашими захисниками. Температура трохи скаче. Будемо і ми стежити як проходить процес лікування, бо вони потрібні здоровими, щоб звільнити окуповані території України.

Опубликовано Анастасіей Володимирівна Мухіной Суббота, 20 июня 2020 г.

Як видно на відео, у так званій палаті води по кісточки, військові ходять по рідині. Один з них вже 10 днів лежить тут з температурою, його мучить головний біль, кашель. Лікарі солдат навіть не слухають, не перевіряють на коронавірус, тому що немає тестів.

Вже після публікації даного відео з’явився результат, перевели всіх в чистий намет, зробили аналіз на ковід у всіх, хто хворіє.