Не заслужив бути заслуженим

consaidin 16, Березень 2019, 00:09 1837
Не заслужив бути заслуженим

В мережі підняли тему про те, що Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський вручив провінційному артисту із Чорномоська Максиму Скоблінському нагороду про присвоєння почесного звання  “Заслужений артист естрадного мистецтва України”. Не заслужив бути заслуженимЯк мені вдалося з’ясувати,  “Заслужений артист естрадного мистецтва України” — це почесне звання творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», яке присвоюється рішенням секретаріату спілки. Тобто, це не державна нагорода.Не заслужив бути заслуженимВиходить, що Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський перевищив свої службові повноваження, оскільки він не є членом чи керівником цієї творчої спілки і його діям мають дати оцінку правоохоронні органи в порядку статті 365 Кримінального кодексу України.

Що ж стосується самого новоспеченого артиста Максима Скоблінського, то тут цілий букет колючих троянд в перемішку з польовими ромашками та лопухами водночас.

Камери журналістів зафіксували, що в липні 2014 року цей “артіст” не просто гастролював в Росії, а ще й збирав  гуманітарну допомогу мешканцям Південного Сходу України, чи як вони називали “Новороссия”.  З ФБ і ВК Скоблінський встиг видалити ці фото, але портали Московської області і Домодєдово зокрема славлять сміливого Макса…

Не заслужив бути заслуженим

Не заслужив бути заслуженим

Нагадаю, що саме в цей час в Україні проходила мобілізація до Збройних Сил України та Національної гвардії України, формувалися добровольчі батальйони, а наша “звєзда” Скоблінський допомогала окупантові розвиватися духовно і фізично.

Погортавши його сторінки в соціальних мережах, прийшов до висновку, що цей Скоблинський, навіть не прихований сепаратист, а відкритий…

активний учасник спільнот “США — спонсор мирового террора (16+)” та “Русская Одъсса”

Не заслужив бути заслуженим

прихильник  та активний дописувач “Хунту Геть | Антимайдан | Новороссия”

Не заслужив бути заслуженим

Побєду святкував з червоною зіркою 9 травня 2016 року

Не заслужив бути заслуженим

А два роки тому, М. Скоблінський уподобав світлину, де Д. Мєдвєдєв нагороджує відвертого українофоба, актора М. Боярського, – і чекав свого визнання… від Одеської обласної ради.

Не заслужив бути заслуженим

За свої помилки доводиться розплачуватися. Зараз ситуація вся в руках Президента творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», заслуженого діяча мистецтв України Віктора Герасимова. Саме він наділений повноваженнями скликати Секретаріат творчої спілки і анулювати рішення про присвоєння М. Скоблінському почесного звання “Заслужений артист естрадного мистецтва України”.

Вважаю, що М. Скоблінський такої нагороди не достойний.

Не заслужив бути заслуженим

А сайт “Миротворець” теж відгукнувся з приводу нагороди і М. Скоблінського і вніс його 13.03. 2019 року в свої ряди, як сепаратиста і пособника терористів. Вважаю, що така нагорода більше пасує “артісту” із Чорноморська.

Не заслужив бути заслуженим