Зеленський перетворює Україну на УРСР у найгіршому варіанті, – Бала

ДУМКА 6, Березень 2020, 03:24 3049
Зеленський перетворює Україну на УРСР у найгіршому варіанті, – Бала

1. Засідання Верховної Ради 4 березня викликало тільки негативні емоції.

2. Той “одобрямс” і підлабузництво депутатів, кандидатів в уряд нагадував не тільки радянське минуле, але й російське сьогодення.

3. Ми всі побачили, що Зеленський не просто не розуміє, що потрібно робити, він живе в “потойбічному” світі, світі телешоу.

4. Напевно, вперше в Україні сформували уряд без такої кількості міністрів, бо кандидати на посади, про яких говорили, відмовилися йти в уряд.

5. Нових облич, як сказав Зеленський, тепер уже замало, потрібен досвід, тому й у Кабміні вже є колишні, й один колишній залишився.

6. Із такими темпами в наступному уряді нових облич уже може не бути.

7. І ми повернемося назад у минуле, проти якого так багато й натхненно виступав Зеленський під час виборчої кампанії.

8. Напевно, не всі звернули увагу, але ми вже фактично в минулому, де знову говорять про російську мову, про дружбу з агресором, де повертаються чи залишаються на посадах люди, яким уже давно час піти в небуття, ми мовчки спостерігаємо за перетворення України на УРСР у найгіршому варіанті.

9. А до влади прийшли не просто аматори, які не розуміють і не знають, що потрібно робити, ці аматори стали інструментом досвідченіших ворогів України для знищення незалежної держави України.

10. Чинна влада за рідкісним винятком складається з людей, яким Україна байдужа, бо вони за своєю свідомістю є малоросами або хохлами, які ведуть Україну в нікуди.

Віталій БАЛА