“Бачила все на власні очі”, “Найкращий чоловік!”:- дружина підозрюваного у зґвалтуванні поліцейського

Ірина Дубровська 27, Травень 2020, 13:29 406
“Бачила все на власні очі”, “Найкращий чоловік!”:-  дружина підозрюваного у зґвалтуванні поліцейського

Дружина поліцейського Сергія Сулими, якого разом із колегою підозрюють у зґвалтуванні 26-річної жінки у Кагарлику, вважає, що її чоловік ні в чому не винен.

А вона начебто бачила усе, що відбувалося у відділенні, на власні очі. Про це вона пише у коментарях під дописом про їхнє весілля на сторінці свого чоловіка у Facebook, яку напередодні “захейтили”.

Жінка, відповідаючи на коментарі людей, пише, що її чоловік найкращий і “такого не робив”, а вона нібито “бачила все на власні очі” і зґвалтовану жінку також.

“Я знаю правду… Я бачила дівчину власними очима. Якщо було б це правда, я б не захищала чоловіка. Я розголошувати нічого не буду… Знаю точно і бачила тих людей, які вони! Я буду стояти на своєму. Якщо б це все було так, не сміла б захищати свою родину, а тим більше чоловіка, який такого не робив!!!”, – пише дружина підозрюваного поліцейського Анна Сулима.

На запитання, як вона могла вийти заміж за такого чоловіка, жінка відповіла, що він найкращий чоловік.

“Самий найкращий чоловік! І не лізьте в мою родину!!!! Вважаю так і буду вважати, тому що, повторюю, бачила все власними очима, тому і буду за свого чоловіка стояти горою!”, – відповіла жінка.
Автор: facebook.com/ Сергій Сулима

Колишніх поліцейських Кагарлицького відділу поліції на Київщині Сергія Сулиму та Миколу Кузіва заарештували на 2 місяці без права на заставу. Таке рішення виніс Голосіївський райсуд столиці 26 травня. Оперуповноваженому інкримінують зґвалтування, вчинене групою осіб. Кузіву – співучасть у зґвалтуванні та перевищення влади, що супроводжувались насильством.