На Донбасі вбили російського генерала. ВІДЕО

ДУМКА 13, Лютий 2019, 03:14 516
На Донбасі вбили російського генерала. ВІДЕО

За період з п’ятого по одинадцяте лютого втрати бойовиків терористичних угруповань Донбасу становлять близько десяти осіб.

Про це повідомляє “Інформаційний спротив” з посиланням на власні джерела, передає “Думка“.

У повідомленні вказується, що 9-й полк ” ДНР ” втратив чотири бойовики, 6-й полк недорахувався трьох терористів. Також втрати несуть бойовики “ЛНР”, у яких загинуло троє терористів.

Втрати бойовиків можуть бути значно більшими, оскільки керівництво терористів не дуже охоче визнає втрати. Прихильники бойовиків у соціальних мережах пишуть, що українські військові “розкривають як консервні банки” бліндажі терористів і вони несуть величезні втрати.

Між тим, український боєць Максим в сюжеті 5-го телеканалу заявив, що в районі Бахмутки терористи вбили російського генерала в результаті конфлікту між угрупованнями.

“У сепаратистів відбулися конфлікти між собою і, таким чином, був убитий російський генерал. Вони цього не визнаватимуть і хочуть всю провину скинути на українську сторону”, – повідомив військовий.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що восьмого січня в зоні проведення ООС розвідгрупа Збройних сил РФ підірвався на власних мінах.