Нардеп Ківа заявив, що посадить “бл…..й з СБУ на тюремну парашу”

ДУМКА 2, Серпень 2021, 19:57 504
Нардеп Ківа заявив, що посадить “бл…..й з СБУ на тюремну парашу”

Нардеп ” ОПЗЖ “Ілля Ківа, проросійське угруповання якого “Патріоти за життя” блокувало СБУ, звинувачує спецслужбу у фальсифікації свідчень і плану ліквідувати свідка.

Про це Ківа заявив у відеозверненні, опублікованому в його Telegram-каналі.

У Рясному нецензурною лексикою сірнику народний депутат заявив, що його організація не порушувала законів України, а справа проти неї заснована на вибитих зі свідка брехливих свідченнях.

“Ви, б##ді. Ви ж нікого не заарештували навіть. У вас немає матеріалу. Той свідок, чиї свідчення ви використовували для того, щоб вручити Олегу Ширяєву підозру – сьогодні цей свідок вже в Генеральній прокуратурі розповідає, як ви ці, б##ді, у нього ці свідчення вибивали. Як ви його залякували і як ви готувалися до його ліквідації”, – заявив Ківа.

За словами депутата ОПЗЖ, його організація “жива”, а свідок, на свідченнях якого заснована справа, заявляє про тиск.

“Ви будете відповідати за те, що Ви вкрали людину, за те, що ви йому погрожували і за те, що ви вибили з нього неправдиві свідчення. Ви будете відповідати за те, що ви готували ліквідацію свідка, який вам більше не потрібен. … Ми доберемося до істини, і кожен з вас опиниться на тюремній параші, це я вам кажу”, – підсумував Ківа.

Нагадаємо, 2 серпня СБУ блокувала “силовий осередок ” організації Ківи”Патріоти за життя”. За даними слідчих, угруповання спеціалізувалося на скоєнні злочинів і провокаційних дій, спрямованих на дестабілізацію ситуації в країні. При обшуках у членів знайшли холодну зброю, велику партію марихуани та Інструкцію з підготовки до радикальних дій.