СБУ оголосила Нескоромного в розшук

Володимир Маркопольский 30, Січень 2021, 11:14 39
СБУ оголосила Нескоромного в розшук

Головне слідче управління СБУ оголосило в розшук екс-першого заступника голови Служба безпеки України Дмитра Нескоромного.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

“Слідчі, крім того, аналізують матеріали, опубліковані 29 січня в ЗМІ, щодо наявності в діях Дмитра Нескоремного ознак вчинення злочину, передбаченого статтею 111 Кримінального кодексу України – Державна зрада”, – повідомили в прес-службі.

Водночас інший підозрюваний в організації вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова-Юрій Расюк вже пішов на угоду зі слідством. Замовником цього вбивства називає лише Дмитра Нескоромного. Про це “Українська правда” пише, посилаючись на власні джерела.

Як повідомлялося, 27 січня Нескореному оголосили про підозру в організації підготовки вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова.

Згідно з інформацією правоохоронців, встановлено, що Нескорений спільно зі співробітником Антитерористичного центру при СБУ Юрієм Расюком вирішили вбити Наумова.

“Серед доказів, що підтверджують це: відео – та фотоматеріали, аудіозаписи розмов Расюка, нескореного та інших осіб, під час яких, зокрема, обговорюється організація вбивства, виконавці та інші деталі”, – зазначили у спецслужбі.