Нардепи “Слуги народу” не змогли відрізнити своєї програми від кремлівської “Єдиної Росії”. ВІДЕО

Ірина Дубровська 6, Жовтень 2020, 12:30 336
Нардепи “Слуги народу” не змогли відрізнити своєї програми від кремлівської “Єдиної Росії”. ВІДЕО

Народні депутати від партії “Слуга народу” не змогли відрізнити програму своєї політичної сили від програми російської “Єдиної Росії”, яку переклали на українську мову. Вони жваво коментували законотворчі досягнення своїх російських колег як власні.

Журналісти “Bihus.info” переклали на українську мову програму путінської партії “Єдина Росія” та зачитали окремі пункти програми українським “Слугам народу”, які так не побачили “підступу”. Експеримент із нардепами монобільшості влаштували журналісти “Bihus.info”, які зачитували “слугам” окремі пункти програми “Єдиної Росії” та просили відзвітувати про їхнє виконання.

Так, парламентар від партії Зеленського Максим Пашковський на запитання про програму “Якість життя” з документа “Єдиної Росії” відповів, що чув про неї, а депутати працюють над її реалізацією, оскільки каденція ще не закінчилася. Ще одного нардепа Святослава Юраша запитали, як впроваджується програма “інвестиційний конвеєр”. На що той довго розповідав про інвестиційні няні. А Андрій Холодов назвав “інвестиційний конвеєр” важливим пунктом програми і пообіцяв звернутися із відповідним запитом до Кабміну, щоб з’ясувати, чи є прогрес з цього питання. Олексій Мовчан заявив, що монобільшість ухвалила “в турборежимі закон про концесії, але сьогодні стоїть на порядку денному відтермінування вступу в дію окремих його частин, які стосуються функціонування електронної торговельної системи, через яку всю цю історію треба проводити”.

Слід зазначити, що Центральна виборча комісія опублікувала список кандидатів від партії “Слуга народу” на майбутніх виборах до Київської обласної ради. Серед них виявилась низка співробітників каналу “1 + 1”, а очолив її нардеп Олександр Дубінський. Раніше політологи пояснили позицію “Слуги народу” з приводу місцевих виборів під час пандемії коронавірусу.