Перед виборами Росія знову спробує поділити українців

ДУМКА 11, Лютий 2019, 01:36 115
Перед виборами Росія знову спробує поділити українців

Кремль знову намагається розіграти карту поділу українського народу на кілька частин і для цього буде “підкидати” інформацію під виглядом боротьби з корупцією, щоб суспільство було в напрузі.

Таку думку під час інтерв’ю висловив представник Українського конгресового комітету Америки Андрій Добрянський, повідомляє “Укрінформ“, передає “Думка“.

Він зазначив, що останні кілька років Путін зробив все, щоб український народ об’єднався, оскільки велика частина українців вже усвідомила, що РФ є ворогом, а не другом. Тому РФ намагається зіграти на антикорупційних настроях у суспільстві перед виборами президента.

Експерт вважає, що спецслужби РФ можуть перед виборами дістати інформацію на одного з сильних кандидатів і передати її українцям. Це буде зроблено з метою розхитування ситуації, щоб спровокувати протести в суспільстві.

Добрянський зазначає, що вона може бути правдивою, проте вона буде вкидатися не для реальної боротьби з корупцією, а виключно в цілях поділу українців.

Нагадаємо, раніше британський журналіст Едвард Лукас заявив, що провал, який російський президент Володимир Путін отримав в Україні, може призвести до того, що він почне будувати «русский мир» в Білорусі.