Польща передасть Україні ПЗРК, дрони і боєприпаси

ДУМКА 1, Лютий 2022, 11:03 254
Польща передасть Україні ПЗРК, дрони і боєприпаси

Словесна підтримка України вже недостатня, тому Польща готова передати Україні військову допомогу. Зокрема, йдеться про боєприпаси, ПЗРК “Грім” та дрони різного типу.

Про це заявив глава польського уряду Матеуш Моравецький.

“Звичайно, ми солідарні з нашими сусідами-українцями в світлі загрози, якої вони зараз піддаються з боку Росії. Однак солідарності і слів сьогодні недостатньо, зараз їх потрібно перековувати в дії. З цієї та інших причин, пов’язаних з дуже небезпечною військовою ситуацією, яка, на жаль, там склалася, ми теж готові передати оборонну зброю”, – заявив Моравецький.

Він зазначив, що про передачу Україні оборонного озброєння він говорив з Президентом Анджеєм Дудою. Крім того, під час переговорів у Києві з Президентом і Прем’єр-міністром України Володимиром Зеленським і Денисом Шмигалем він має намір уточнити, якого типу військової допомоги потребують українці, щоб вони могли захищатися від можливої агресії з боку Росії.

Відповідаючи на питання, яку конкретно військову допомогу Польща планує передати Україні, Моравецький зазначив: “Боєприпаси, ПЗРК “Грім” і дрони різного типу”.

Моравецький повідомив, що Польща передасть Україні і гуманітарну допомогу, зокрема, предмети першої необхідності.