Російські “опозиціонери” можуть сформувати нові осередки сепаратизму в Україні – Ар’єв

ДУМКА 14, Серпень 2019, 01:54 325
Російські “опозиціонери” можуть сформувати нові осередки сепаратизму в Україні – Ар’єв

Російські опозиціонери, які можуть отримати українське громадянство за спрощеною процедурою, можуть сформувати в Україні нові вогнища “сепаратистського руху”.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив народний депутат Володимир Ар’єв.

“Зеленський вирішив спростити надання громадянства України російським опозиціонерам. Чи продумано? Давайте розберем. Серед російської опозиції є партія Едічкі Лімонова, так звані націонал-більшовики. Це вони проводили акції “Нам мало Криму”, де вимагали приєднання до РФ всієї України або інших регіонів. Ніхто в ОПУ не прорахував відкриття доступу до українського громадянства лімонівцям-“малокримам”, які цілком підпадають під визначення російської переслідуваної опозиції і які можуть стати основою для нових вогнищ сепаратистського руху в Україні у разі набуття громадянства”, – написав депутат .

За його словами, в указі нинішнього президента України немає запобіжників від інфільтрації російського дестабілізаційного сценарію.

“Перевірка СБУ – не дуже ефективний варіант, а прямої заборони набуття громадянства учасникам антиукраїнських політичних рухів немає. Тому, треба пильнувати, коли, згідно указу, будуть вноситися відповідні законопроекти до ВР. Аби шпарина не перетворилася на відкриті ворота агресору. А те, що всі наслідки нова влада не прораховує – то не просто журба-пічаль, це небезпека державі”, – зазначив Ар’єв.

Він також поцікавився, чи готовий Зеленський давати громадянство білоруській операції .

“Ті точно проукраїнські. Чи боїться зіпсувати відносини з прообразом своєї поведінки? Добре, що цей указ без відповідних законів недієвий. А от коли будуть внесені законопроекти – буде головна боротьба проти небезпечних ініціатив”, – підсумував політик.