“Університет ніколи не бідував”, – Шкарлет пояснив купівлю дорогого позашляховика на гроші вузу

Ірина Дубровська 4, Липень 2020, 19:42 177
“Університет ніколи не бідував”, – Шкарлет пояснив купівлю дорогого позашляховика на гроші вузу

В.о. міністра освіти Сергій Шкарлет підтвердив покупку автомобіля Volkswagen за 60 тисяч доларів за бюджетні кошти, виділені Чернігівському національному технологічному університету.

Про це колишній ректор вишу розповів в інтерв’ю “Лівому берегу”, зазначивши, що “Чернігівський національний технологічний університет в жебраках ніколи не ходив”.

“Чернігівський національний технологічний університет ніколи не бідував. Я, крім того, ще купив два автобуси, трактор, косарку, автонавантажувач. Я ще купив дітям двигуни на картинги, на кожну технічну кафедру в межах 500 000 гривень купили нове обладнання: деревообробка, плазмова різка, кружки радіотехніки, все те, що стосується комп’ютерів. А ще 200 камер, прохідну систему, модернізували систему опалення і все інше, зробили ремонт”, – зазначив Шкарлет.

На зауваження журналіста про те, що можна було купити не такий дорогий вантажівка, Шкарлет повторив «Яка різниця? Я ж кажу, жебраками ніколи не були ».

На питання журналістів він уточнив, що вантажівка Volkswagen залишилася в Чернігові, а в Києві, після призначення главою МОН, він їздить на Skoda.