Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах

Ірина Дубровська 3, Жовтень 2020, 13:57 333
Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах

Народна депутатка і кандидатка в мери Києва від «Слуги народу» Ірина Верещук, пояснила, що мала на увазі, коли говорила про «електричні тролейбуси»

Про це політик написала на своїй сторінці в Facebook.

«Кілька разів викликала Кличка на дебати. Він відмовчується, але напевно пильно стежить за моїми словами. Після одного з моїх ефірів, його платні блогери почали чіплятися до слів про тролейбуси на дизелі. Пояснюю Кличкові і його реєстраційним блогерам: бувають тролейбуси з автономним ходом. Це потрібно для того, щоби тролейбус міг продовжити рух у разі обриву лінії або об’їхати, наприклад, місце ДТП. Такий автономний хід досягається, зокрема, за рахунок дизель-генератора», — пояснила депутатка.

«Тролейбуси з автономним ходом є в Запоріжжі, Чернівцях, Івано-Франківську, Одесі та Житомирі. На жаль та на диво, їх немає в Києві», — написала Верещук.

Нагадаємо, раніше Верещук заявляла протилежне, що місту необхідно закуповувати більше «електричних тролейбусів» замість «дизелів».

“Харків будує муніципальне житло, мільйони витрачає на це. Дніпро – купує електричні тролейбуси. Ми – закуповуємо у Білорусі “дизеля”: то це ми так екологічну стратегію впроваджуємо у Києві? І так на всьому – куди не кинь, всюди безгосподарність”, — заявила Верещук в ефірі українського телеканалу.

Користувачі Facebook відреагували на пост Ірини Верещук коментарями

Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах  Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах

Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах Верещук знову сказала нісенітницю про тролейбуси, викликавши бурхливу реакцію в соцмережах