Якби я був тоді президентом, ми б всі вмерли в Криму, але “зелених чоловічків” не пустили,- Зеленський

Ірина Дубровська 1, Лютий 2021, 14:52 326
Якби я був тоді президентом, ми б всі вмерли в Криму, але “зелених чоловічків” не пустили,- Зеленський

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що у разі його перебування на посту глави держави в лютому 2014 року так звані російські «зелені чоловічки» не зайшли б до Криму, оскільки б він цього не допустив.

Про це він заявив в інтерв’ю у програмі Axios, що виходить на платформі американського телеканалу HBO, повний текст якого опублікувала пресслужба Офісу президента в понеділок, повідомляє Думка.

“Я запитав партнерів і Росію:”Назвіть той майданчик, де є адженда говорити про Крим. Чи ви хочете сказати, що ми повинні поставити хрест на Криму і не згадувати, що це наша територія? Я як новий президент цього не можу собі дозволити. Не хочу. І я це ніколи не прийму”- сказав Зеленський.

Він підкреслив, що наразі важливо створити міжнародний формат для деокупації Криму.

“І, вибачте, якби я тоді був президентом, ми б там всі померли в Криму, але ми б туди “зелених чоловічків” не пустили. А якби не пустили туди “зелених чоловічків”, то Росія не допомагала б сепаратистам і не була б на сході України. Тому формат такого майданчика має бути, я так вважаю”, – заявив президент.

Як повідомлялося, Росія 20 лютого 2014 року розпочала збройну агресію проти України, захопивши частину її території – Крим. Згодом російські регулярні війська та керовані РФ бойовики окупували окремі райони Донецької та Луганської областей України.