Зеленському найняли фейкових лобістів для підняття іміджу в США,- ЗМІ

consaidin 17, Січень 2021, 22:22 158
Зеленському найняли фейкових лобістів для підняття іміджу в США,- ЗМІ

Офіс президента України Володимира Зеленського став клієнтом дивної лобістської американської компанії українського походження

Про це йдеться в розслідуванні журналістів “Прямого” під назвою “Мамчині” лобісти в США або як Зеленський вляпався в черговий міжнародний скандал: розслідування Watchdogs”.

Журналісти стверджують, що Офіс президента найняв лобіста і готовий платити йому за покращення свого іміджу.

Відповідні документи зареєстрували нещодавно – лише 31 січня, про що є офіційне підтвердження уряду Сполучених Штатів.

Ім’я лобіста, який представлятиме інтереси української влади, – містер Олександр Гавришук, який є громадянином України і живе в Києві. Також вказаний його номер телефону, і він український.

Офіційно зазначена мета всієї цієї лобістської діяльності: “покращення іміджу України”.

“Але лобісти не займаються іміджом, вони не роблять піар – вони працюють з американським істеблішментом із вирішення конкретних питань. Тож очевидно, що офіс Президента прагне поправити імідж самого Зеленського серед американської еліти”, –стверджують журналісти.

Сам Олександр Гавришук є випускником Одеської юридичної Академії, учасник війни – в 2014-15 роках служив у добровольчому батальйоні “Донбас”. Тепер працює заступником Голови Державної судової охорони України. І одночасно є лобістом офісу Президента у США.

“Чинний український державний службовець, не може бути одночасно лобістом у США. Це пряме порушення закону”, – йдеться у матеріалі.

При цьому журналісти стверджують, що сам Гавришук оголосив, що його прізвище в списках лобістів – то просто звичайна людська помилка і що до реєстру лобістів його внесли без його відома.

“Водночас тиждень тому американське видання “Форін Лоббі” прямо написало, що Олександр Гаврищук, є одним із співвласників компанії “Вест Кепітал Інк”. Сама ж компанія “Вест Кепітал Інк” стверджує, що Гавришук є власником 25% акцій компанії”, – йдеться у матеріалі.