Зеленський продовжує справу Януковича, котрій завадив Майдан

Ірина Дубровська 8, Червень 2020, 10:29 137
Зеленський продовжує справу Януковича, котрій завадив Майдан

Ті події, що зараз відбуваються, дуже нагадують часи Януковича і те, що цьому передувало.

Так, як і тоді, відбувається повільна ліквідація української боєздатності. Почалось розформування і скорочення військових частин, розпродаж озброєння.  Військових на кордоні з ворогом лишають обеззброєними. Кричущий випадок, коли на кордоні з Кримом, захопили в полон  нашого солдата, бо він за наказом вищого командування ніс службу без зброї.

Один з військових опублікував спогади тих часів. І аналогія тодішньої здачі країни ворогу очевидна й для дій нинішньої влади Зеленського. Ось історія очевидця:

“Час офігенних історій. Служив я в прикордонних військах в післякучмівській час, після майдану 2005. Януковичу не вдалося захопити владу, але російська сторона, на мою думку, все ж тоді перемогла, бо Ющенка добре прижали. По факту після майдану він майже нічого не зробив. Зараз не про це, але тоді продовжувався курс – росіяни наші друзі…

Після Оршанця потрапив на морський кордон – Крим. Мій товариш потрапив на західний кордон. Він мав зброю, в основному його пригоди були з контрабандистами та місцевими що перетинали кордон де попало і як попало.

Я ж захищаючи кордон мав наручники, гумову дубину та перцевий балон… На нашій прикордонній заставі навіть не було автоматів. Круто? А нащо вони? від кого захищатись? Від ВМФ РФ? Які вільно шастали по нашим територіальним водам і ніколи не виходили на зв’язок, по запиту наших прикордонників.

Чому? А нащо їм це? Нащо поважати прикордонну службу іншої держави, на території якої базуються твої війська. Пам’ятаю, як одного разу до наших вод зайшло російське комерційне судно.
Його викликали на зв’язок, уточнити всі необхідні дані, після чого капітан сказав нам, що його дістало, що кожного разу як він заходить додому йму “єбут мозг хахли”. Що скоріше б нас, взагалі, вже розформували і подібний словесний понос… Ми були, по суті, там для галки, так до нас і ставились “браття”.

Служба скінчилась і десь в 11 році, я знайшов сторінку хлопця, з яким служив.
Він виклав фото як їздив з сім’єю в Крим, та відвідав нашу заставу, якої вже не було… Все максимально скорочувалося і розформовувалось остаточно…Україну готували, до чого? Ви знаєте…

Минулого року мав розмову з давнім знайомим,з яким не спілкувався років 10. Збалакались про те про се, про війну. Він розповів цікаву історію,як він служив у 2011 і всю службу відвантажував боєприпаси РСЗО для РФ.

Говорив що вивозили майже щодня по декілька вантажівок. Міни, старі снаряди не брали тільки найдорожче. Що така ситуація була нормою
Це не крадіжка прапорщика, а цілеспрямоване роззброєння за наказом вищого командування.

Про військомати, про їх скорочення, про утилізацію документації і т.д, я навіть писати не буду. Все робилось цілеспрямовано, але вони трохи не встигли.

Потім війна.Залишки зібрали, воскресили.

Спочатку на плечах волонтерів, а потім держава,вперше за багато років кинула зусилля на відродження армії. За що, на керівництво і полився весь той бруд, що генерував кремль, а наші інфокуртизанки, з радістю несли у маси про півсосиски, голібосі і т.д…

Ну, що ж. Гівноїди перемогли. У владі представники окупанта. Тепер я читаю новини, що армію повільно почали скорочувати. Я на 100% знаю чим це скінчиться.”- підкреслив він.