Зеленський просуває до ВР “слуг” мафіозних депутатів – Чорновол. Відео

ДУМКА 6, Липень 2019, 11:37 212
Зеленський просуває до ВР “слуг” мафіозних депутатів – Чорновол. Відео

Президент України Володимир Зеленський, прикриваючись списками “Слуги народу” просуває до ВР “слуг” мафіозних депутатів.
Про це заявила народний депутат Тетяна Чорновол.
“Оці хохмачі, які масово йдуть у списку, про які всі говорили, – так, вони нові обличчя. Але вони насправді є ширма, які прикривають “слуг”, але не “слуг народу”. Ви подивіться, скільки у списку Зеленського помічників-депутатів народних попередніх скликань, дуже багатьох попередніх скликань. А особливо скликань в часи розгулу режиму Януковича. До речі, ці помічники депутатів – це тих депутатів, які навіть з кримінальним душком, які, навіть можна сказати, як мафія. Вибачте, я не можу про це не сказати. Тому що суспільство повинно про це знати. Вони масово туди йдуть”, – розповіла вона.
“Тобто Зеленський веде “слуг” одіозних мафіозних депутатів, ніякого не народу. Про це треба говорити. Я, наприклад, згадаю лідера партії “Слуга народу”, Разумкова. Ви в його біографії читали, що він був помічником такого депутата, як Матюха. Так от, щоб ви розуміли, в той же самий час, коли він був помічником депутата Матюхи, ще одним помічником депутата Матюхи був такий собі Нетребко, кримінальний авторитет Дніпродзержинська, який організовував силове крило замаху на мене під час Майдану. Разом з Разумковим Нетребко був помічником Матюхи”, – додала Чорновол.

Також, у кандидата в депутати від “Слуги народу” виявили подвійне громадянство.
А в Миколаєві партійні штаби “Слуги народу” та “Опозиційної платформи” зареєстровані за однією адресою.