Зробити не вдалося: “СН” змінюють гасло “Зробимо їх разом!”

Ірина Дубровська 30, Липень 2020, 10:41 156
Зробити не вдалося: “СН” змінюють гасло “Зробимо їх разом!”

Партія “Слуга народу” на місцевих виборах вирішила змінити гасло “Зробимо їх разом”, завдяки якому у 2019 році Володимир Зеленський став президентом та провів свою партію у Верховну Раду.

Про це сказав голова партії “Слуга народу” нардеп Олександр Корнієнко. За його словами, “точно буде якесь гасло, пов’язане з конкретними результатами”, яких досягла “Слуга народу”.

Цікаво які саме конкретні результати роботи «слуг» має на увазі Корнієнко⁉️

“Форми ще ми договорюємо, додумуємо. Ми ж не займаємося такою історією: робимо 10 бордів, ідемо на фокус-групу… Ми так не працюємо. Ми якось намагаємося відчути, що ми зараз хочемо сказати”, – наголосив нардеп.

Він також пояснив, що місцева кампанія проходитиме на двох рівнях: на національному та місцевому. Крім того, в кожному місті буде “своя окрема історія”.

Увесь рік – де слуги, там і скандали: переписка у залі з повіями, розмови про подачу води в Крим, продаж собаки, аби заплатити за газ, заява про дітей низької якості суспільство, Велюр, корабельні сосни.

На сьогодні, згідно соціології, представники «Слуг народу», не зможуть виграти жодного мерського крісла у великих містах України: Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі, Запоріжжі, та що вже казати, навіть Кривий Ріг – рідне місто Президента не готове підтримати кандидата в мери від «Слуг народу».

Схоже, що для «Слуг народу», ніяка зміна лозунгів від падаючих рейтингів вже не допоможе.

До речі, нинішня влада навіть не змогла створити штаби на рівні районів, все що зроблено за рік – це тільки обласні штаби.

Зробити не вдалося: “СН” змінюють гасло “Зробимо їх разом!”