Блогер звернулась до Зеленського: Ти вже програв, народ тобі цього не пробачить

Ірина Дубровська 19, Червень 2020, 19:12 2719
Блогер звернулась до Зеленського: Ти вже програв, народ тобі цього не пробачить

Близько 2 тис людей зібралося у четвер, 18 червня, на мітингу на підтримку п’ятого президента України Петра Порошенка під Печерським районним судом у Києві. Мітингувальники тримали в руках плакати “Ні політичним репресіям”, “Зеленський=Янукович”, “СтопЗенукович” тощо.

Як відомо, цього дня суд мав обирати запобіжний захід Порошенку. Йдеться про кримінальне провадження, яке стосується нібито незаконного призначення Сергія Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки України. Втім, суд відклав засідання до 1 липня для того, аби захист Порошенка ознайомився з матеріалами справи. Після цього учасники мітингу рушили до Офісу президента на вул. Банкову.

Сам Петро Порошенко участі в акції не брав, оскільки вирушив до церкви, щоб готуватися до прощання зі своїм батьком, померлим 16 червня. Батько Петра Порошенка Олексій Іванович помер унаслідок інсульту, який стався 15 червня після того, як він дізнався, що його сина викликають в суд для обрання запобіжного заходу, а прокуратура вимагає арешту п’ятого Президента.

Переслідування дійсних патріотів викликало шквал обурення. Одна з блогерів висловила думки стосовно цих подій та правління Зеленського в цілому:

“Зеленський,ти програв…Перший раз ти програв,ще коли став балотуватися на посаду президента!!!Це було величезною помилкою…Потім ти програв,коли був парад до Дня Незалежності,парад…окремий від тебе!!!Десятки тисяч вийшли на Народний Парад,щоб показати тобі,що ти ніхто!!!Ти злякався і задніми дворами втік з Майдану…Тоді це тобі було попередження,що може бути…якщо ти не будеш за Україну!!!…не дійшло…

Випадкові люди у Владі,випадкові міністри,корупція,свої прокурори…в результаті,Україна жебрачка…Україна голодна й безробітна!!!Набридло слухати і дивитися твої видосики,твою брехню,спостерігати за твоєю бездіяльністю!!!Зеленський,ти вирішив ще більше затягнути на собі петлю,коли в ім’я своїх амбіцій-почати переслідувати у всіх своїх проколах Пороха!!!Ось тут було все ясно-виконував прохання Путьки…у що б то не стало-посадити Пороха!!!

Е,ні…Ось тут ти,Зеля…перегнув палицю…Особливо,коли в день похорону його батька-викликати Порошенка в Суд!!!Ось тут Україна обурилася!!!Тисячі людей їхали,йшли під будівлю Печерського суду-на підтримку Пороха!!!Ніхто не знав,що буде в залі суду і що буде під будівлею суду!!!Народ вийшов навіть не за конкректно Порошенка,а за справедливість,за Україну!!!Я слухала його промову,у мене сльози стояли в очах-все до кожного слова ПРАВДА!!!А,якщо врахувати…що у Петра Олексійовича через дві години буде похорон батька…Боже,звідки у нього тільки сили беруться!!!Зеленський,ти програв…Ми зрозуміли,що для тебе Україна-це сцена і ти граєш роль…погану роль…Черговий фарс в суді-це ганьба тобі,Зеля!!!Судді продажні,справи сфабриковані!!!Порох тобі не по зубах,він скеля,він брила-не зможеш ти йому нічого пред’явити!!!Немає нічого у тебе…ні проти нього,ні проти України!!!Ти ворог України…І не посадити тобі Пороху в догоду Путьке!! !Ті десятки тисяч людей,які стоять зараз на Банковій-це тобі останнє попередження!!!

Наберися хоробрості-вийди і скажи-:”Я не впорався…Я йду!!! “Це єдиний для тебе вихід!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!”- написала Світлана Яловець.

Слід зазначити, що ніхто з представників центральної влади не висловив співчуття Порошенку у смерті його батька і відверто проігнорували цю трагічну подію.