Чотирьох дітей на Волині прооперують через катання на гірках

consaidin 18, Січень 2021, 22:38 165
Чотирьох дітей на Волині прооперують через катання на гірках

У Луцьку в обласній дитячій лікарні готують до оперативного втручання чотирьох неповнолітніх, які травмувалися під час катання на гірках, – розповіла Суспільному завідувачка ортопедо-травматологічного відділення Мирослава Набухотна.

Про це пише Суспільне Волинь.

Загалом за добу в медзаклад звернулося майже 40 дітей, більшість з них травмувалися під час катання на санчатах чи льодових гірках.

“Раніше було 15-20 дітей, а зараз стало більше, стали багато кататися. Також побільшало травм, які потребують оперативного лікування, переломи зі зміщенням нижніх кінцівок і верхніх кінцівок. Так само і з черепно-мозковими травмами також”, – каже лікарка.

Один з травмованих – Захар Зозуль. суспільному хлопець розповів, що сильно вдарив коліно з’їжджаючи на ногах з гірки. Розповідає: підштовхнув хтось із друзів. Загалом на гірці разом із Захаром було близько сотні дітей.

Чимало дітей цієї доби звернулися до медиків з травмами голови. Частину неповнолітніх лікарі відпустили на амбулаторне лікування, решта отримують лікування в стаціонарі.