Лікування алкоголізму в клініці «Свобода без Коду» у Вінниці

nick 27, Квітень 2020, 19:12 51
Лікування алкоголізму в клініці «Свобода без Коду» у Вінниці

Кинути палити і пити хочуть багато людей.

Лікування алкогольної залежності завжди починається тільки з бажання пацієнта. Людині слід усвідомити, що у нього є проблема і прийшов час її вирішити.

Потрібно враховувати те, що люди часто сумніваються і родичі повинні їх до цього відповідального кроку підштовхнути. Тому якщо у близької Вам людини проблема зі спиртним – запропонуйте йому допомогу. На прийом до лікаря можна записатися на сайті https://ovsyanuk.com.ua/ua/.

«Свобода без коду» в даний час працює за авторськими методиками, які не використовуються в інших центрах. Доктора «Свободи без Коду» допомагають навіть самим безнадійним пацієнтам, яких не змогли вилікувати в інших місцях. До кожного клієнта формується персональний підхід, в центрі немає «конвеєра», тому пацієнтам виходить досягати позитивних результатів.

Лікування алкоголізму в клініці «Свобода без Коду» у Вінниці

Причини алкоголізму

В основному, алкогольна залежність з’являється через:

  • депресії;
  • перевтоми і стресів;
  • поганого оточення;
  • невпевненості в собі;
  • комплексів;
  • наявності в сім’ї інших алкоголіків;
  • відсутність захоплення, цікавих занять;
  • самотності.

Також є ряд інших причин, про які можна дізнатися, працюючи з психологом.

Проблеми алкоголізму можуть з’явитися у багатьох людей, незалежно від їх статусу, рівня доходу, наявності або відсутності сім’ї, а також друзів. Корінь криється в психологічній нестабільності, про яку багато хто навіть не в курсі. Тому з таким захворюванням слід боротися комплексно.

Лікування алкоголізму в клініці «Свобода без Коду» у Вінниці

Переваги методу лікування в клініці:

  • Пропоноване в реабілітаційному центрі лікування дозволить вам почати тверезу, свідому і активну життя! У разі завзятих курців в основному вистачає досить 2-3 відвідувань, щоб позбавити їх від залежності, в той час як при лікуванні алкогольної залежності терапія буває тривалою.
  • Допомога лікаря допоможе вам зняти напругу і заспокоїти нестійкі емоції під час боротьби із залежністю. У залежних людей є сильні захисні механізми, які моментально блокують розуміння небезпечних наслідків куріння. З нашого досвіду ми знаємо, що наші методи є ефективним способом. Успіх полягає в тому, що захисні механізми свідомості ослаблені, і знання про залежність досягають більш глибокої частини розуму – підсвідомості. І саме в підсвідомості спостерігаються причини залежності і проблеми, з подоланням.

Для отримання більш докладної консультації слід зв’язатися з клінікою за вказаними телефонами або залишити повідомлення. Тут завжди раді надати допомогу!