Нардепу Леросу вручили підозру за “середній палець” Зеленському, йому загрожує півроку позбавлення волі

ДУМКА 11, Листопад 2021, 12:08 262
Нардепу Леросу вручили підозру за “середній палець” Зеленському, йому загрожує півроку позбавлення волі

Народному депутату Гео Леросу співробітники Державного бюро розслідувань вручили підозру за грубе порушення громадського порядку з боку Верховної Ради.

Про це йдеться в тексті підозри, передає “Думка“.

«4 листопада 2021 року народний обранець, виступаючи з парламентської трибуни, образливо висловився щодо вищих посадових осіб держави. При цьому він не реагував на зауваження головуючого на засіданні, продовжував такі дії навіть після вимкнення за рішенням головуючого мікрофону. Усвідомлюючи, що промова не буде фіксуватися засобами масової інформації, показав непристойний жест, демонструючи зневагу до загальноприйнятих норм моралі й соціального оточення. У цих діях депутата чітко простежується мета обранця – створити власний медійний та політичний образ, підвищити власну медійну впізнаваність, привернути увагу засобів масової інформації, суспільства та інших політиків до своєї особи. Депутат при цьому зловживав своїми повноваженнями народного депутата України на виступ під час обговорення кандидатури члена уряду», – йдеться в повідомленні.

Лероса підозрюють у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства (ч. 1 ст. 296 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляд штрафу до 4 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до нардепа Гео Лероса приїхали співробітники ДБР, щоб вручити підозру.