Синоптики розповіли, коли в Україну повернеться літня погода

ДУМКА 21, Травень 2021, 05:15 73
Синоптики розповіли, коли в Україну повернеться літня погода

Більшість українців з нетерпінням чекали настання теплої пори року. Однак після кількох днів під ласкавим, майже літнім сонцем будь-які плани перекреслили затяжні дощі, місцями навіть грозові. 

За словами фахівців “Укргідрометцентру”, ртутні стовпчики вітчизняних термометрів поповзуть вгору вже з початку наступного тижня.

Обіцяють, що в більшості областей потеплішає до +27 градусів і навіть більше. Однак поки розслаблятися ще рано. П’ятниця, 21 травня, в південних і деяких центральних регіонах як і раніше буде мокрою і прохолодною. Особливу увагу опади “приділять” Одещині та Харківщині. Синоптики прогнозують, що на заході країни денна температура сягатиме +15…+20°С, проте вночі може знизитися до +3°с.

Східні та південні регіони “прогріються” вдень до 25 градусів тепла. Схожа ситуація буде і на півночі України. Вихідні, за інформацією Гідрометцентру, повинні пройти без особливих опадів. Таку інформацію підтверджує і відома українська синоптик Наталка Діденко.

Як повідомила фахівець, таку зміну погоди Україні влаштує особливий антициклон під промовистою назвою Vesna. Втім, якщо на поблажки від природи і майже літню погоду в суботу може розраховувати більшість українців, то в неділю такі “плюшки” дістануться лише південним і східним областям.

З понеділка, 24 травня, дощі поступово почнуть відступати, а температура повітря — підвищуватися. 24 градусами тепла зможуть похвалитися навіть західні регіони України. В цілому синоптики прогнозує, що за наступні кілька днів загальний температурний фон підвищиться в районі 2-4 градусів.