У звільненій Снігурівці знайшли тортури та тіла закатованих жителів

nick 14, Листопад 2022, 14:20 4281
У звільненій Снігурівці знайшли тортури та тіла закатованих жителів

У Снігурівці Миколаївської області, яка нещодавно була звільнена, російські окупанти влаштували тортури, де допитували місцевих жителів.

Про це повідомив депутат Миколаївської облради та голова міської військової адміністрації Іван Кухтуа в ефірі “Радіо НВ”.

Катування було в районному відділенні поліції, потім розмістили в снігирівському ресторані. Люди казали, що дуже чути крики людей, яких катують.

У звільненій Снігурівці знайшли тортури та тіла закатованих жителів

“Історій тортур дуже багато, знущання, людей дуже багато вивозили до Херсона, до Каховки. Зараз виявляємо закатованих людей, маємо розуміння, де є братські могили. Історій багато, і вони на один манер: знищення, цькування. Росіяни говорили снигурівцям: “Миколаїв ось-ось упаде, заберемо Одесу, заберемо Київ”, – розповів він.

За словами Кухти, російські війська виїхали зі Снігурівки, а також із населених пунктів Євгенівки та Василівки, увечері 8 листопада.

“У них був час зібратися, зібрати все награбоване майно. Росіяни забрали все, усю техніку з комунальних підприємств, з приватного бізнесу, у приватних осіб забирали легкові транспортні засоби, трактори. Страшний безлад, вирвані батареї та бойлери тощо, всі , що можна було забрати із собою, всі позабирали”, – сказав голова військової адміністрації.

Раніше ми писали, що Росія обстріляла ракетами термінал Китаю у Миколаївському морпорті.