В тернопільській школі за наказом директорки живцем замурували кішок з кошенятами і не дають їх врятувати. ФОТО

ДУМКА 16, Грудень 2021, 04:05 1317
В тернопільській школі за наказом директорки живцем замурували кішок з кошенятами і не дають їх врятувати. ФОТО

У Тернопільській школі №28 за наказом директора Вавринів Лілії співробітники навчального закладу замурували кішок з кошенятами в підвалі і не дають їх врятувати місцевим мешканцям.

Про це повідомляє ГО Зелена Сила – Green Power, передає “Думка“.

“На територіі Тернопільської школи №28 проживали котики, але «педагоги» цієї школи нічого не знають про гуманність, емпатію та про «Закон про жорстоке поводження з тваринами», або свідомо його порушили”, – йдеться у повідомелнні.

“11 грудня частину безпритульних кішок, які довгий час мешкали на території навчального закладу та у його підвалах, адміністрація закладу на чолі із директоркою виставили на мороз, а частину живцем замуровано. Також попередньо заборонялося небайдужим людям підгодовувати котиків. Мабуть в надії , що ці помруть від голоду. Коли люди просили дати доступ до підвалу, щоб визволити тварин директорка школи відмовилася”, – повідомили зоозахисники.

Мешканці зверулись у поліцію, однак на виклик слідчо оперативна група приїхати відмовилась.

Сама директорка, після того, як їй почали писати небайдужі, закрила свою сторінку для коментарів і жодних пояснень не надає.

В тернопільській школі за наказом директорки живцем замурували кішок з кошенятами і не дають їх врятувати. ФОТО В тернопільській школі за наказом директорки живцем замурували кішок з кошенятами і не дають їх врятувати. ФОТО