В Україну йде “спека африканського походження”

ДУМКА 12, Серпень 2021, 23:08 3070
В Україну йде “спека африканського походження”

Найближчими днями в Україні збережеться погода з комфортною температурою, а от з Понеділка температура значно підвищиться.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала синоптик Наталка Діденко.

“Погляньте на цю прогностичну температурну карту на завтра, 13 серпня, і поспішайте насолодитися комфортною погодою.

Оскільки в п’ятницю повітря буде чудовим, протягом дня + 24 + 29 градусів. Карта”, – написала вона.

В Україну йде “спека африканського походження”

За її словами, ” така комфортна картинка повисить в нашій Українській синоптичній вітальні ще пару днів, а вже з понеділка, з 16 серпня, в Україну почне заходити спека африканського походження. Прийдуть + 30, + 35 градусів”.

Також вона додала, що дощі завтра в більшості областей України малоймовірні, антициклон. Тільки на Сході і південному сході близькість атмосферного фронту може спричинити локальні короткі грозові дощі.

“У Києві п’ятниця буде сонячною сухою і теплою. Вдень стовпчики термометрів бігати, як діти, поблизу +26, +27 градусів. Маковій і найближчу неділю обіцяють таку ж прекрасну погоду, сонячну і нежарку.

Тому перед прийдешньою спекою побудьте більше на повітрі, допоможіть прекрасній синоптичній ситуації розумним і приємним відпочинком, чистій галявині після себе, менше вогню, менше важкої їжі, більше радості від простих речей. І не забудьте сьогодні-завтра купити мак на коржі”, – додала синоптик.