Як вибрати клінкерну цеглу

nick 10, Липень 2020, 14:13 108
Як вибрати клінкерну цеглу

Клінкерна цегла є відмінною ідеєю для естетичного оформлення стін. Він недорого коштує, і в той же час також відповідно до своїх властивостях є стійким до бруду, механічних пошкоджень.

Різновиди клінкерної цегли

  • лицьовій, може випускатися як в формі повнорозмірних цегли, так і в формі плитки, відрізняється точною геометрією, високою якістю обробки поверхні;
  • рядовий, для кладки стін і опорних конструкцій;
  • технічний, включаючи тротуарна для мощення, кислототривкий для застосування на небезпечних виробництвах, в хімічних лабораторіях.

Купити клінкерну цеглу можна на сайті https://www.eos-klinkier.com.ua/ua/catalog/brick_klincers/ з доставкою додому. Вартість його є для багатьох прийнятною.

Як вибрати клінкерну цеглу

Що ще слід враховувати при виборі клінкеру?

Якщо ви вибрали клінкерну цеглу, то замовити потрібно буде ще й спеціальну суміш для нього. Звичайна цементно-пісочна суміш тут не годиться, матеріал з таким низьким водопоглинанням вимагає до себе додаткової уваги. Спеціалізовані суміші для клінкера забезпечать найкращий результат і тільки посилять всі позитивні аспекти застосування такого матеріалу. В іншому випадку, довговічність і міцність стін буде залежати не від якості використання матеріалів, а від того, наскільки швидко попливе стіна через те, що вода в швах створила прошарку між цеглинами.

Клінкерна цегла та її сфера застосування

Цільове призначення цього оздоблювального матеріалу умовно ділиться на:

  • будівельна;
  • облицювальна;
  • тротуарна.

Клінкерна цегла створюється з особливих сортів глини, що відрізняються підвищеною тугоплавкістю. Цю глину обпалюють до повного спікання, що досягається виключно при високих температурах, набагато вище, ніж ті, при яких виготовляють звичайні цеглини. Завдяки цій технології виготовлення, всередині цегли не утворюється дрібних пустот і повітряних бульбашок. Не можуть залишитися в глині ​​і будь-які сторонні речовини – вони руйнуються під впливом температури.

Будинок з клінкерної цегли

Будинок з такого матеріалу має комфортний мікроклімат, оскільки цегла проникний для водяної пари, але при цьому не сприяє його конденсації. Сухі стіни, ніякої вогкості і цвілі – ось що є найважливішим фактором сприятливого мікроклімату в житло.