Як вибрати торгові ваги

nick 24, Квітень 2020, 13:58 168
Як вибрати торгові ваги

Торговельні ваги є дуже важливим атрибутом будь-якого торгового дому, де передбачена купівля – продаж.

Інтернет-магазин пропонує увазі покупців, тільки найякісніше обладнання за допомогою якого, без проблем можна зважувати товари, фасувати і розраховувати необхідну вартість продукції. Торговельні ваги обладнані двостороннім дисплеєм, завдяки якому, можна легко відстежувати масу і суму товару однаково і продавцеві, і покупцям. Сьогодні ваги торгові купити можна в інтернет-магазині без проблем. Вартість їх є для багатьох прийнятною.

У каталозі представлені докладні характеристики торгового контрольно-вимірювального обладнання, вартість якого залишається прийнятною. Досвідчені фахівці інтернет-магазину не тільки допоможуть з вибором відповідної моделі, але також запропонують програмну підтримку та налаштування обраних ваг.

Як вибрати торгові ваги

Види торгових ваг

Торговельні ваги в наш час використовуються для продажів за класичною схемою, тобто через прилавок, а також для магазинів самообслуговування. Якщо раптом ваги будуть встановлені на прилавку і товар зважується продавцем, то екран у ваг повинен бути двосторонній, щоб і покупець міг стежити за процесом. Сучасні моделі ваг здатні:

  • підсумувати кілька значень вартості і видавати результат;
  • розраховувати кінцеву вартість товару виходячи з введеної ціни за кілограм;
  • запам’ятовувати до 28-30 найменувань товару на програмованих “гарячих клавішах”.

Як вибрати торгові ваги

Додаткові опції у ваг

Перед тим як вибрати електронні торгові ваги, варто в першу чергу робити акцент на наявності різних додаткових функцій, на конструктивні особливості.

Головними критеріями вибору ваг для роздрібного магазину є надійність, точність, зовнішня краса і відповідність всім потребам касира і покупця. При виборі торгових ваг також завжди враховуйте умови експлуатації. Наприклад, у відділі м’ясо-риба, де передбачається зважування охолодженої і вологої продукції, слід використовувати ваги з платформою з нержавіючої сталі, а в відділі свіжих овочів правильно буде встановити прилад з пилонепроникним корпусом.