Автомобіль Honda Civic 2022 року

ДУМКА 3, Вересень 2021, 10:46 76
Автомобіль Honda Civic 2022 року

Honda Civic 2022 рік залишається економічним автомобілем з невисокою продуктивністю і високоекономічною трансмісією.

Honda Civic 2022 року – один із найбільш продаваних і найвідоміших компактних автомобілів на планеті. З’являючись зараз в стилях кузова седан і хетчбек, він пропонується як Civic LX, Sport, EX або Civic Touring. У найближчому майбутньому він отримає версії Si і високопродуктивні Type R. Інші компактні автомобілі, які випускаються у вигляді седана або хетчбека, включають Toyota Corolla, Mazda 3 і Subaru Impreza.

Honda Civic 2022 року – гарна машина?

Володіючи м’яким стилем, стильним інтер’єром, прекрасної їздою і керованістю, 2022 Civic отримує рейтинг TCC 6,8 з 10, перш ніж безпека буде врахована в його оцінці.

Що нового в Honda Civic 2022 роки?

Оновлений Хонда Сівік 2022 року відрізняється більш гладким і менш деталізованим стилем в поєднанні з новим якіснішим інтер’єром.

Honda Civic – гарний автомобіль?

Менш авантюрний зовні, 2 022 Civic має свіжий привабливий інтер’єр, що підкреслює простоту. Ми даємо йому бал за зовнішній вигляд і два за інтер’єр, тут за 8 балів.

Найпоширеніша скарга на Civic останнього покоління виходила від майже збиває з пантелику набору ліній порізу на його корпусі. Тепер він пом’якшений, з більш низьким капотом і розслабленими стійками даху, які краще підкреслюють форму. Набагато менше ліній перетинають тіло – зокрема, хвіст – і навіть його бічні задні вікна стали «котячими очима». Спортивні моделі можуть бути прикрашені спойлерами, значками, глянсовою чорною обробкою і обважуваннями, але без потужних трансмісій Civic краще виглядає в більш простому вигляді.

В якості прелюдії до появи електромобілів Honda розробила просту кабіну з тонкої стільникового обробкою, яка приховує вентиляційні отвори, які легко регулюються за допомогою джойстика. Глянцевий чорна оздоблення віднесена до поверхонь, до яких зазвичай не торкаються, а циферблати і перемикачі вікон мають металеві наконечники і з’єднуються з приємними клацанням. Всі версії поставляються з сенсорним екраном не менше 7,0 дюймів по діагоналі, але Tourings отримує 9,0-дюймовий екран, що є одним з небагатьох очевидних відхилень від базової обробки, цієї і шкіри. Це демократичний підхід, який добре поєднується з обов’язком Civic економічного автомобіля.

Новий Civic успадкував свої силові агрегати від попередньої версії, а пікантний Type R ще не з’явився. З будь-яким з його двигунів прискорення Civic відходить на другий план у порівнянні з його добре налагодженою їздою і керованістю.