Чи вигідно орендувати авто в Україні

ДУМКА 13, Липень 2021, 13:11 47
Чи вигідно орендувати авто в Україні

На вітчизняному просторі ринок оренди автомобілів довгий час перебував у зародковому стані. Всього кілька років тому ця послуга була затребувана тільки серед комерційних компаній, але зараз цей ринок зазнає серйозних змін. На ринку з’явилися компанії, які практикують сучасні підходи до взаємодії з клієнтами і можуть запропонувати лояльну вартість своїх послуг. Зараз даною послугою може скористатися будь-який бажаючий, який володіє водійським посвідченням і незіпсованою репутацією серед локальних постачальників послуг.

Класична оренда

Вона має на увазі складання короткострокового або тривалого договору стандартного формату без активного застосування сучасних технологій. Незважаючи на те, що зараз на ринку присутня чимала кількість профільних компаній, велика кількість людей ще не знає як взяти в оренду авто і правильно оформити всі деталі угоди.

Більшість експертів називає короткострокову оренду автомобіля найбільш вигідним форматом угоди. Вона дозволяє обзавестися автомобілем з необхідними характеристиками для вирішення якихось конкретних завдань. Далеко не всі володіють надійним транспортом для далеких поїздок або місткими машинами для перевезення вантажів. За невеликі гроші клієнт отримує в своє розпорядження транспорт, який повною мірою відповідає всім його суб’єктивним побажанням. На сьогоднішній день оренда авто в Луцьку супроводжується договором страхування. Це дозволяє звести до мінімуму потенційні фінансові втрати клієнта, у разі пошкодження автомобіля.

На жаль Довгострокова оренда транспорту не завжди виглядає вдалою ідеєю. У деяких випадках фінансові ресурси витрачені на цю послугу можуть перевищувати вкладення необхідні для придбання власного транспорту в кредит або лізинг. Але багато що залежить від тарифів кожного окремо взятого постачальника послуг. На тематичних сайтах є спеціальні матеріали, в яких розписано на що звернути увагу при оренді авто і які нюанси слід ураховувати під час складання угоди.

Новомодні способи оренди транспорту

Каршеринг пропонує нестандартні умови прокату автомобілів в Україні і відмінно підходить людям, яким транспорт потрібен на досить нетривалий час. Оформлення договору здійснює за спрощеними умовами і як правило, клієнту достатньо лише зареєструвати і авторизувати в спеціальному додатку від оператора. На відміну від класичного короткострокового договору оренди автомобіля, клієнт оплачує тільки ті години, протягом яких він здійснював безпосередню експлуатацію транспорту.