Чим корисні курси АДР?

nick 20, Квітень 2021, 19:27 36
Чим корисні курси АДР?

Перевозити небезпечні вантажі по нашим дорогам і в міжнародних напрямках можуть тільки фахівці, які своєчасно приділили пильну увагу підвищенню кваліфікаційного рівня.

Ви можете пройти спеціальні курси в Дніпрі і отримати посвідчення АДР. За тривалий термін команді педагогів вдалося з позитивними результатами підготувати велику кількість фахівців.

Чим корисні курси АДР?

Що вивчають на курсах?

В ході навчання розглядаються наступні теми:

  • реакції в аварійних ситуаціях, в тому числі, нестандартних;
  • класифікація небезпеки вантажів;
  • небезпека впливу на середу кожного виду вантажу;
  • правила упаковки і обробки вантажів;
  • стандарти відповідності всіх, хто причетний до перевезень;
  • документи і їх оформлення для перевезення небезпечних вантажів;
  • маркування і знаки, що позначають різні типи вантажів, і т.д.

Окремо обумовлюються такі моменти, як карго вантажів в переносних баках різного об’єму, контейнерах на газу та інших ємностях.

Які програми навчання можна вибрати?

Перше, на що варто зробити акцент, це наявність базового курсу. Крім цього можна вибрати курс по перевезення в цистернах. Можна пройти курс, який включає і базовий курс, і цистерни. На порталі можна ознайомитися зі списком документів, які потрібно підготувати. У їх число входить права, паспорт, ІПН код та інші. Також не забудьте підготувати документи про освіту, довідку з клініки і фотографії.

Як подати заявку на АДР навчання

Подача заявки здійснюється на порталі навчального центру. Для цього потрібно залишити контактну інформацію (ім’я, телефон), а також короткий коментар щодо мети навчання. Також відвідувачі порталу можуть замовити дзвінок менеджеру, який надасть консультацію з усіх питань, які будуть пов’язані з проходженням навчання курсів АДР.

Що таке спеціалізований курс ADR?

Якщо чи передбачається перевозити небезпечний вантаж в цистернах ємністю більше 1 кубометра або в газових контейнерах об’ємом 3 кубометра і вище, буде потрібно пройти додатковий спеціалізований курс. Він передбачає вивчення вимог до транспортних засобів, які допускаються для перевезень таких ємностей.
Також розглядається поведінка автомобіля під час переміщення подібного вантажу. Обов’язково роз’яснюються правила того, як повинні заповнюватися такі цистерни або контейнери, які нормативні документи повинні бути. У спеціалізованому курсі ADR пояснюють про маркуваннях за результатами проведення випробувань автоцистерн.