ДНК тести та генетична діагностика у Києві

ДУМКА 28, Січень 2021, 14:34 32
ДНК тести та генетична діагностика у Києві

Причин безпліддя у чоловіків і жінок величезна безліч. Досить часто порушення фертильності і збої у роботі репродуктивної системи викликають ДНК-порушення. Найчастіше мова йде про хромосомні аномалії. Це якісні та кількісні зміни на ДНК-рівні, мутації в генах.

Специфічна ДНК-діагностика дає можливість визначити причини відхилень від норми і встановити, пов’язано чи безпліддя з генними порушеннями в організмі одного або декількох партнерів.

Якщо виникла необхідність пройти генетичну діагностику, зверніться у “Медичний центр ІГР” у Києві. У спеціалізованій ДНК-лабораторії проводяться основні види досліджень. Ви можете здати генетичні тести в зручний час в одній з кращих клінік репродуктивного здоров’я столиці.

Коли проводиться генетична діагностика?

Фактори безпліддя генного характеру можуть бути діагностовані у обох партнерів. Для чоловіків безпліддя така ж актуальна проблема, як і для жінок. Тому буває високий ризик передачі генетичних хвороб потомству. Пройти ДНК тести варто обом партнерам.

Лікар дає направлення на генетичні тести в наступних випадках:

 1. Безпліддя неясного генезу.
 2. Знижена якість сперми у партнера.
 3. Кілька мимовільних викиднів або завмерлих вагітностей в анамнезі.
 4. Три і більше невдалих спроб ЕКЗ.
 5. Отримання в протоколах ЕКО ембріонів низької якості.

Показання для здачі аналізів визначає лікар-генетик або репродуктолог. У ДНК-лабораторії медичного центру IGR створені усі необхідні умови для якісної діагностики.

Як проводиться генетичний аналіз безпліддя?

У лабораторії IGR LAB проводяться наступні види генетичної діагностики при безплідді:

 • дослідження каріотипу;
 • діагностика по визначенню локальних мутацій.

Каріотипування – особливий вид досліджень, який дозволяє виявити аномалії числа і структури хромосом людини. У більшості випадків генетичні аномалії не проявляють себе в звичайному житті і даються взнаки лише тоді, коли пара вирішує обзавестися потомством.

Який саме аналіз необхідно здати, визначає лікар. Генетики “Медичного центру ІГР” проводять розшифровку результатів досліджень.

З чого почати ДНК діагностику у Києві?

Якщо виникли проблеми із зачаттям і вагітність не настає природним шляхом протягом року регулярного статевого життя партнерів без використання засобів контрацепції, варто відвідати лікаря і пройти обстеження обом партнерам. За результатами первинної діагностики або даних анамнезу лікар може визначити додаткові методи дослідження, в тому числі ДНК-тести.

Спеціальноъ підготовки для генетичної діагностики не потрібно. ДНК-можна виділити практично з будь-яких тканин організму людини. Переважно треба здавати венозну кров.

У ДНК-лабораторії ІГР ЛАБ у Києві використовуються ДНК-тести та передові методи генетичних досліджень. Комплексні програми дослідження дозволяють визначити практично усі відомі хромосомні аномалії і мутації.

Фахівці клініки IGR – це лікарі-лаборанти з великим досвідом роботи, за плечима яких сотні успішно виконаних аналізів. Наявність потужної матеріально-технічної бази, а також якісних витратних матеріалів забезпечують високу точність проведеної діагностики.

Ми пропонуємо пацієнтам:

 1. Великий вибір лабораторних досліджень генетичного характеру.
 2. Доступні ціни на ДНК-діагностику.
 3. Оперативне виконання аналізів та отримання результатів.
 4. Комфортні умови перебування у медичному центрі.
 5. Можливість здати необхідні аналізи і пройти діагностику без відриву від виробництва.
 6. Відсутність черг.
 7. Індивідуальний уважний підхід до кожного пацієнта.

Навіть при виявленні ДНК-мутацій і хромосомних патологій можливо провести коригувальне лікування, яке допоможе впоратися з безпліддям і мінімізувати ризик появи у сім’ї дитини з хромосомними аномаліями.