Друк на тканині

nick 2, Листопад 2021, 17:01 57
Друк на тканині

У наш час послуга друку на текстилі, особливо на футболках, є дуже популярною та затребуваною.

Наразі існує кілька популярних технологій друку на футболках та інших текстильних виробах. Яку з них вибрати? Все залежить від завдання, яке ви обов’язково переслідуєте. Футболки з малюнками часто замовляють для різних корпоративних заходів і промо-акцій, але часто і просто в подарунок. У першому випадку головним критерієм, швидше за все, буде собівартість виробу, а в другому – якість та довговічність. Варто сказати, що друк на тканині, яку можна замовити в компанії NotBlack позбавлений будь-яких обмежень, може бути зроблений на будь-якому виробі – футболка, сорочка, корпоративна форма. Виділяється кілька видів друку на тканинах, що різняться за своїм напрямом.

Друк на тканині

Сублімаційний спосіб друку на тканинах

Футболки, кепки, різні парасольки, прапори з логотипами компаній – найефективніший рекламний інструмент, який завжди привертає увагу, а тканини з яскравими кольорами – сучасний тренд в оформленні інтер’єру. Такі зображення на текстилі, зроблені за технологією сублімації, виглядають стильно і яскраво, відрізняються довговічністю, а також підвищують зносостійкість матеріалу. Отже, сублімаційний друк на тканині – широко затребувана послуга, яку можна замовити через інтернет.

Особливості сублімаційного друку по тканині

Технологія сублімаційного друку, що застосовується компанією NotBlack, дозволяє досягати при роботі з усім різноманіттям синтетичних тканин отримання довговічних, яскравих і чітких принтів фотографічної якості. Це досягається за рахунок друку зображення спочатку на проміжному носії, який є спеціальним папіром. Її, а також тканину, на яку переноситься зображення, після цього пропускають разом через спеціальний прес.

Переваги роботи з компанією

  • Компанія використовує багато тканин для друку
  • Працюємо з натуральним текстилем
  • Друкує гіпоалергенними фарбами
  • Використовує лише оригінальні фарби Mimaki
  • Забезпечує хороший колірний обхват

Друк на тканині

Друк по тканині шляхом сублімації виробляється лише з синтетичних тканинах. Ви можете замовити друк як на своїй тканині, так і на тканинах компанії, представлених у каталозі. Також фірма має свою дизайн-студію, яка може швидко розробити індивідуальний принт або патерн за вашим бажанням.
Компанія Notblack (Нотблек) зараз не тільки друкує по тканинах, а шиє брендовану продукцію з тканини. Вона обслуговує клієнтів, які працюють у різних сферах діяльності. У послуги компанії також пошиття брендованих текстильних виробів для корпоративних клієнтів.