Горизонтальне направлене буріння

nick 5, Липень 2021, 22:19 35
Горизонтальне направлене буріння

Горизонтальне направлене буріння активно застосовується при будівництві підземних комунікацій, таких як: прокладка кабелів зв’язку та електрокабелю, прокладка теплопроводів, нафто- і газопроводів, а також каналізації та водогонів. Ви можете замовити ГНБ по Україні без проблем прямо зараз.

Основні переваги методу ГНБ:

  • можливість прокладки трубопроводу під наявними магістралями, трамвайними і залізничними коліями, без необхідності перекриття і проведення ремонтних робіт по відновленню в подальшому;
  • можливість прокладки трубопроводу під водоймами, зеленими зонами, в спеціальних грунтах, скельних породах і іншими перешкодами;
  • мінімізація ризиків щодо пошкодження наявних комунікацій;
  • можливість будівництва водопроводу, каналізації та інших інженерних мереж в умовах щільної житлової забудови та на територіях заводів у великих та маленьких містах.

Горизонтальне направлене буріння

Такі роботи завдають невеликий шкоду екології. Чи не пошкоджуються родючий шар грунту, дерева і чагарники, а також не порушується рельєф. Для обслуговування бурової установки цілком вистачить однієї бригади робітників. При цьому часу на виконання робіт витрачається набагато менше, ніж для риття звичайної траншеї. Фінансова вигода цілком очевидна.

Горизонтальне буріння скільки коштує

Для розрахунку вартості робіт ГНБ слід знати основні параметри: діаметр і довжина труби, індивідуальні особливості об’єкта, категорію грунтів і обсяги майбутніх робіт. Вартість може варіюватися в залежності від наявності або відсутності інших факторів.

Важливим фактором ефективного використання технології ГНБ є застосування на всіх етапах виробництва робіт високоякісних бурових розчинів, основними інгредієнтами якого є спеціальні глини – бентоніти і полімери.

Горизонтальне направлене буріння

Проведення операції самостійно

Буріння горизонтальних свердловин самостійнов нашій країні – це дуже важка процедура, яка потребує великих часових затрат. Зібрати спеціальну установку буде практично неможливо, оскільки буде потрібно велика кількість запчастин і потужний мотор, щоб приводити в рух бур.

Сміливо можна сказати, що подібні технології не будуть стояти на одному місці, вони будуть розвиватися далі. Будуть з’являтися нові рішення, які дозволяють виробляти горизонтальне буріння, розширювати можливості бурильних установок і виконувати найрізноманітніші завдання.