Імплантація зубів під ключ

nick 16, Липень 2021, 18:08 195
Імплантація зубів під ключ

Імплантація є найбільш надійним методом відновлення зубів.

Вам більше не доведеться приховувати свою посмішку і пережовувати їжу тільки на одній стороні, де є зуби. Стоматологи проводять операцію дуже акуратно і безболісно – ви нічого не відчуєте. Записатися на імплантацію зубів можна на сайті https://alexdental.com.ua/implantologiya/.

При виконанні імплантації зубів під ключ, ціна послуги враховує всі необхідні процедури. Коротше кажучи, якщо вам будуть потрібні якісь додаткові маніпуляції, то оплачувати їх ви не будете. Найбільшу вигоду можуть отримати люди з адентією. Таким пацієнтам потрібно установка штифтів для всіх зубів, і замість того, щоб оплачувати кожен імплантат окремо, краще вибрати послуг «під ключ» і не переживати, що вартість може несподівано зрости на одному з етапів лікування.

Імплантація зубів під ключ

Що включає в себе імплантація зубів під ключ

Дана послуга є комплексною. У список її заходів входять всі процеси з підготовки ротової порожнини, виготовлення і імплантації штучних зубів:

  • первинний огляд, знімки, постанова діагнозу;
  • лікування всіх захворювань зубів і порожнини рота;
  • проведення аналізів і додаткових досліджень;
  • встановлення тимчасових імплантатів;
  • операція для корекції ясна;
  • підбір або виготовлення кореневій частині, абатмента, коронки;
  • вживлення імплантату і фіксація протеза.

Переваги імплантації

Установка штучного кореня і коронки дозволяє людині повністю відновити втрачений зуб без будь-яких наслідків для зубів. Повністю повертається жувальна функція і краса посмішки у пацієнта.

Цікавий факт: Штучні коронки наочно не відрізняються від справжнього зуба. Для кожного пацієнта підбираються такі матеріали, які абсолютно точно повторюють колір сусідніх зубів.

Якщо встановити імплант зуба правильно і професійно, приживається він практично з повною ймовірністю. Такий імплант може виконувати всі функції, які покладені на нього. Але все ж перший час, поки він не прижився, варто бути акуратним і дотримуватися порад стоматолога. В середньому, імплантанти зубів приживаються на протязі 2-3 місяців на нижній щелепі і 4-6 – на верхній, якщо немає ніяких ускладнень.

Імплантація зубів під ключ

Догляд після імплантації зубів

Після установки імпланта для одного зуба в основному ніякого дискомфорту не відчувається, і пацієнт продовжує вести свій звичний спосіб життя. Якщо раптом було встановлено кілька імплантів з масштабною відсталої пластикою, може з’явитися набряклість, яка може зберігатися протягом 2 – 4 днів.
Багато стоматологи не радять приймати дуже гарячу або холодну їжу, а також жувати на тій стороні, де була проведена операція протягом тижня після проведення операції по імплантації зуба. Також слід обережно чистити ротову порожнину і полоскати рот.