Купити колекцію книг Усі дивовижні пригоди в лісовій школі

ДУМКА 17, Вересень 2020, 16:28 103
Купити колекцію книг Усі дивовижні пригоди в лісовій школі

Дітлахи зазвичай із нетерпінням чекають приходу Першого вересня — часу, коли всі не лише крокують на свято Дня знань, але й відбувається зустріч зі шкільними друзями, за якими ти сумував усе літо. Особливо важлива ця дата для дітей, які вперше прийдуть до школи, бо ж у їхньому житті почнеться нова ера — цікавих наукових відкриттів, нових знайомств, народження справжньої дружби тощо.

Купити колекцію книг Усі дивовижні пригоди в лісовій школі

Ви досі не знаєте, які саме навчальні посібники для дошкільнят і молодших школярів та художні видання купити, щоб полегшити та урізноманітнити навчальний процес? Адже після потрапляння в незнайоме середовище, багатьом стає складно адаптуватися та зрозуміти, як поводитися в нових умовах. Видавничий дім «Школа» пропонує батькам та класним керівникам звернути увагу на Комплект книг 4 шт серії Усі дивовижні пригоди в лісовій школі Всеволода Нестайка: за допомогою цих яскраво проілюстрованих книжок діти не лише привчатимуться до читання класичної художньої літератури видатних авторів України, а й дізнаються багато корисного про:

  • устрій школи;
  • поведінку на уроках та у вільний від навчання час;
  • цінність взаємопідтримки й допомоги один одному та ін.

Як гарна книга впливає на наше майбутнє

Як у дошкільний, так і у шкільний період, коли мозок дитини швидко адаптується, легко сприймає нові відомості, швидко запам’ятовує вивчене, важливо заохочувати любов до книги, розвивати посидючість, наполегливість та вміння уважно стежити за сюжетом і розмірковувати про вчинки героїв казок чи оповідань.

Ціна, яку потрібно заплатити заради успішного майбутнього нашої малечі, — не лише придбання якісної художньої та навчальної літератури: батькам потрібно приділяти увагу малятку, щоб вона змалечку відчувала любов і турботу. Серед численних творів для дітей, з якими варто було б познайомитися під час читання в родинному колі, а згодом — читати й перечитувати їх безліч разів є серія книжок Всеволода Нестайка «Дивовижні пригоди в лісовій школі». За сюжетом казки, що стала улюбленою для декількох поколінь книголюбів, звірята відвідували незвичний навчальний заклад — музичну школу з ведмежою мовою викладання, але в ній відбуваються ті ж соціальні процеси, як і в реальному житті.

Знання — потужна сила

Видавництво «Школа» пропонує зануритися в казкову захопливу оповідь про маленьких лісових жителів, яким настав час отримувати нові знання, вчитися бути ввічливими та вихованими, знаходити вірних друзів. Кожен розділ книг серії «Дивовижні пригоди в лісовій школі» автора Всеволода Нестайка має повчальні елементи, що допоможе у вихованні дитині та у становленні її як самостійної особистості.

Купити колекцію Усі дивовижні пригоди в лісовій школі варто ще й для того, щоб сформувати культурний бекграунд — ті психологічні засади, моральні та етичні цінності, які маленький читач засвоїть через книги, закарбуються в пам’яті разом з улюбленими героями. «Дивовижні пригоди в лісовій школі» складаються із чотирьох книжок:

  1. Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії. Книга 1
  2. Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб’як. Книга 2
  3. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк. Книга 3
  4. Таємний агент Порча і козак Морозенко. Таємниці лісею Кондор. Книга 4

Видання доступні українською та російською мовою на вибір як окремо кожна частина, так і купити колекцію книг Усі дивовижні пригоди в лісовій школі можна в подарунковому комплекті. Всередині на дитину чекатиме невеличкий сюрприз — плакат для записів шкільного розкладу.

Де шукати якісну літературу для малят і дорослих

Купити колекцію книг Усі дивовижні пригоди в лісовій школі можна в книгарнях по всій Україні. Ви можете зручно зробити замовлення на офіційному сайті Видавничого дому «Школа» за вигідними цінами, роздивившись декілька сторінок вибраного видання, почитавши відгуки та опис товарів тощо. Купити в Києві Дивовижні пригоди в лісовій школі, у Харкові, Львові, Одесі та інших українських містах: поповнюйте домашню бібліотеку, звернувшись до торговельних представників видавництва, перелік яких є на сайті.