Курси англійської мови для дорослих: особливості навчання

ДУМКА 1, Червень 2024, 13:02 3
Курси англійської мови для дорослих: особливості навчання

Як демонструють численні відгуки, курси англійської мови в Хмельницькому для дорослих цілком здатні дати гарантію бездоганності результату. Дедалі більша кількість людей визнають їх зручними, особливо в онлайн форматі, що дозволяє не прив’язуватися до конкретного місця для занять.

Крім того, заняття англійською зараз особливо корисні для безлічі людей, яким довелося виїхати за кордон. Хтось планує повернутися, хтось – залишитися, проте курси англійської для дорослих зараз найбільш актуальні.

Кому підійде цей варіант занять?

На ці курси повинні в першу чергу звернути увагу такі люди:

 • З рівнем знання мови від початкового. Продовження навчання під чітким керівництвом наставника дасть змогу не кинути заняття на півдорозі та значно підвищити власний рівень. Жодних меж – лише вражаюче розкриття власного потенціалу та нових горизонтів.
 • Набридло розмовляти на одні й ті самі теми. Розробка курсів англійської мови для дорослих-початківців здійснюється з урахуванням усіх поточних потреб сучасних людей. Тому на уроках обговорюються всілякі теми, від останніх новин, до технологій та економіки.
 • Є залежність від онлайн-перекладачів. Якщо прийшло усвідомлення, що такі необхідні в роботі або спілкуванні перекладачі стали постійними рятівниками, час виправляти ситуацію. Професійні вчителі допоможуть вийти за рамки звичних тем і спілкуватися вільно, не боячись бути незрозумілим.

Курси англійської мови для дорослих: особливості навчання

Чого можна навчитися за допомогою курсів англійської для дорослих?

Завдяки курсам англійської мови, кожен охочий зможе досягти поставлених цілей набагато швидше і легше, ніж під час самостійного навчання:

 • Навчитися говорити. На курсах спостерігається максимум мовленнєвої практики. Це ідеальний варіант для тих, хто твердо вирішив подолати мовний бар’єр. Замість нудного ведення записів з теорії, студенти розмовляють з викладачем, таким чином активно розвиваючи навичку швидкого, а головне правильно поставленого мовлення.
 • Навчитися розуміти на слух. На уроках, крім іншого, опрацьовуються аудіо та відеоматеріали відповідного рівня. Завдяки такому підходу, студентам стає набагато легше розрізняти не тільки англомовну мову, а й різні акценти. Наприклад, британський або австралійський. Це дозволить серйозно розширити горизонти мовного спілкування.
 • Поповнити словниковий запас. Оскільки на курсах використовується комплексний підхід до занять, це дає змогу активно поповнювати поточний словниковий запас новими поняттями, при цьому періодично повторюючи вже пройдений матеріал.

Якими перевагами володіє цей курс англійської?

Переважно, онлайн курси англійської мови для дорослих базуються на комунікативній методиці. Тому головним плюсом можна вважати повноцінне занурення в мовне середовище вже з перших хвилин. Можна вчити слова і запам’ятовувати мовні звороти, прямо як діти, які тільки починають вчити свою рідну мову. Крім того, на заняттях такого формату немає об’ємних домашніх завдань, як у звичайній загальноосвітній школі.

Додаткові переваги можна виділити такі:

 • мінімум теоретичних знань і максимум практики;
 • багато розмовної мови з першого ж заняття;
 • ніякого зубріння і мінімум домашніх завдань;
 • постановка правильної вимови, без акценту;
 • регулярне поповнення лексичного запасу, що відбувається природним шляхом.

Плюс, заняття проходять у невеликих групах, близько 8 осіб, завдяки чому вчитель може приділити необхідну кількість часу кожному своєму студенту. Водночас якщо немає бажання вчитися в групі, можна займатися в парі або зовсім сам на сам з наставником. Потрібні обсяги знань будуть надані, незалежно від обраного формату.

Як вибрати курси англійської мови?

Щоб від курсів англійської з нуля для дорослих було більше користі, і вони дійсно приносили результати, потрібно підходити до питання проходження курсів з усією відповідальністю. Найочевидніший і, мабуть, універсальний варіант – це проходження безкоштовних пробних уроків. Розглядати обрану школу докладніше можна тільки в тому випадку, якщо методика викладання і сам хід занять повністю влаштовують.

На що ще звертати увагу в таких випадках:

 • Бажано, щоб у викладачів, крім дипломів про вищу освіту за фахом, були також сертифікати міжнародного зразка. Наприклад, CELTA або TESOL. Це стане додатковою гарантією якості навчання.
 • Добре, якщо в рамках однієї школи є можливість вибрати онлайн або офлайн курс. Крім того, заняття онлайн завжди коштують на порядок дешевше, ніж ті, що проводяться в аудиторіях.
 • Використання інших методик, крім комунікативної, також заслуговує на увагу, адже в кожної людини свій комфортний спосіб запам’ятовування й упорядкування інформації.

Сучасні курси для дорослих – не важливо онлайн чи офлайн – допомагають формувати та розвивати корисні навички англійської. Систематизоване навчання дозволить швидше підвищити власний рівень іноземної мови.