Навчання в Польші після 9 класу

nick 8, Вересень 2021, 10:52 518
Навчання в Польші після  9 класу

Отримання Європейського освіти стає все більш затребуваним, популярним і доступним в нашій країні, оскільки відкриває, куди великі можливості перед випускниками вузів.

Скориставшись сайтом https://polcentrum.com/navchannia/, можна ознайомитися з детальною інформацією про те, як отримати безкоштовну освіту в Польщі після 9 класу. Необхідно тільки залишити онлайн-заявку на офіційному порталі культурно-освітнього центру «Білий орел», який комплексно вирішує поставлене завдання і є одним з найбільш великих центрів, який спеціалізується на вивченні польської мови в Україні.

Навчання в Польші після  9 класу

Переваги навчання в Польщі

  • Співвідношення ціни та якості навчання. Вважається, що Польща – це найдоступніший навчання для іноземців.
  • Можливість навчання англійською за вигідною ціною. Сьогодні, більшість польських університетів і технікумів має в своїй пропозиції навчання в 100% англійською.
  • Важливим фактом є диплом європейського зразка.
  • Великий вибір спеціальностей. Друга вища освіта за кордоном – так само можна отримати в Польщі.

Переваги навчання на базі дев’яти класів

Варто сказати, що на базі 9-річної освіти можна вибрати будь-який польський технікум або ліцей і навчатися там абсолютно безкоштовно, навіть не маючи карти поляка або спеціального сертифікату. Після 4-х або п’ятирічного періоду навчання, всі випускники здають спеціальний іспит, який називається «матура», що надає можливість вступити до вищого навчального закладу Польщі. Місцеве самоврядування компенсує деяку частину витрат на проживання та харчування студентів, які навчаються в Польщі після 9 класу.
Знання, які студент отримає в коледжі або технікумі під час навчання в Польщі, відразу застосовуються на практиці. Тобто, молодий фахівець може заробляти гроші після закінчення технікуму.

Навчання в Польші після  9 класу

Фахівці центру «Білий орел» зможуть вам не тільки допомогти при вступі до інституту Польщі, але також і підібрати необхідну спеціальність. Після заповнення форми фахівці починають підбирати інститути, технікуми, університети, і надають вам можливі варіанти, з яких ви вже самі робите вибір. Незаперечною перевагою центру є допомога в організації і відправленні документів в інститут, тим самим ви позбавляєте себе від витрати зайвого часу і нервів. Допомога в організаційних моментах майбутнього студента.