Переваги покупки нерухомості в Києві через агентство

nick 14, Квітень 2021, 14:28 30

Ринок нерухомості досить швидко розвивається. В результаті агентства нерухомості також розвиваються і поступово розширюють свою діяльність.

В результаті створюється набагато більше компаній, що пропонують продати або купити житло за допомогою агента з нерухомості. Ви можете купити нерухомість через агентство нерухомості «Благовіст».

Ринок нерухомості Києва і області представлений сотнями пропозицій. Для зручності покупців АН «Благовіст» створило базу, до якої входять основні види нерухомих об’єктів:

  • заміські будинки;
  • квартири різної площі, включаючи житло в новобудовах;
  • земельні ділянки.

В базу входять комерційні об’єкти (ресторани, офіси, торгові приміщення, склади та ін.).

Функції ріелтора

Представники агентства проконтролюють дотримання всіх термінів здачі житла, підготують акт приймання-передачі.

Компетентний ріелтор завжди убезпечить клієнта від численних проблем, вбереже від втрати грошей. Супроводжуватиме його під час перегляду відібраних варіантів. Розповість про юридичних і фізичних нюанси того чи іншого об’єкта нерухомості, надасть повноцінні і достовірні відомості про наявні «підводних течіях» на етапі укладання угоди. Допоможе швидко розібратися з якими проблемами, що виникають.

Досвідчені ріелтори практично швидко визначають справжню вартість нерухомості. Вони мають досить великий досвід в цій сфері, знайомі з усіма нюансами і можуть відразу сказати завищена ціна або навпаки, житлоплоща недооцінена.

Варто сказати, що функціонал і повноваження ріелторів є досить широкими. Фахівці підберуть варіанти виходячи з ваших вимог, супроводжуватимуть вас при перегляді, проведуть співбесіду з власниками та ознайомляться з усіма документами.

Непросто зараз переоцінити всі переваги співпраці з агентством нерухомості по покупці житла. Ви можете спокійно займатися своїми справами, в той час як професійні ріелтори оформляють угоду “під ключ”.

Користуватися послугами агентства дуже зручно і безпечно. Не варто ризикувати, продаючи або купуючи нерухомість, здаючи в оренду або беручи в оренду квартиру або комерційні об’єкти. Такі угоди потрібно здійснювати тільки через перевіреного ріелтора.

Найбільший мінус – це додаткові витрати

Купівля квартири або землі – це великі витрати, тому зовсім не дивно, що покупці бажають скоротити додаткові витрати. Певна вартість, природно, буде вилучатися агентством нерухомості. Але варто відзначити, що ви платите за безпеку транзакції і повністю впевненість в тому, що вибрана пропозиція не має дефектів і відповідає всім правовим аспектам.