Переваги продукції Heluz

nick 3, Лютий 2021, 15:16 19
Переваги продукції Heluz

Компанія HELUZ вже більше 130 років випускає найширший асортимент керамічних виробів в Чехії.

Керамічні блоки HELUZ – це комплексне рішення для будівництва котеджів і багатоквартирних будинків. Компанія Heluz Україна пропонує купити керамічні блоки, керамічні димоходи, винні блоки з доставкою додому. Вартість їх є для багатьох прийнятною.

Одним з напрямків виробництва – димоходи зі спеціальних керамічних цегли. Димарі HELUZ на вигляд нагадують конструктор – окремі елементи обраної в залежності від потреб системи точно стикуються, завдяки чому будівництво димоходу стає легким, економним і швидшим. Найважливіше гідність керамічних димоходів HELUZ – високе теплове опір керамічних димохідних цегли. Гарантія на димарі до 50 років.

Переваги продукції Heluz

Переваги керамічних димоходів Heluz

  • Висока теплоізоляція. Забезпечується перфорованими отворами спеціальної форми, які зроблені в цегляних блоках. У них збирається повітря, який служить відмінним ізолятором.
  • Тепловий комфорт. Зовнішні блоки мають поверхневу температуру на 1-2 градуси Цельсія більше, ніж у бетону. Завдяки цьому, витрати на опалення набагато зменшуються.
  • Висока міцність блоків. На стиск вона становить приблизно 17 МПа, що перевищує показники інших подібних матеріалів.
  • Мала вага. Цегляні блоки важать в 2 рази менше, ніж полегшений бетон, що досить зручно при монтажі.

Не залежно від того, який матеріал і формат проекту обраний для будівництва майбутнього приватного будинку або котеджу, до облаштування системи димоходу, особливо якщо планується опалення різними видами палива, потрібно підходити особливо ретельно. Компанія Heluz пропонує своїм клієнтам варіант, який виконаний із застосуванням керамічних деталей – поризованих цегляних блоків, з яких викладаються канали для димоходу, а також вентиляції.

Особливості керамічніх блоків

Європейці давно вже оцінили співвідношення ціни і якості керамічних блоків, тому, активно застосовують їх в створенні житлового фонду. Щоб зрозуміти, в чому переваги блоків, слід детально розглянути особливості теплою кераміки і оцінити технологічні властивості будматеріалу.

Керамічний блок Heluz має вкрай важливими властивостями для здорового мікроклімату в будинку і для здоров’я людини характеристиками – це висока паропроникність і велика теплоємність. Ці властивості кераміки згладжують різкі перепади температури, вологості зовнішнього повітря, перешкоджають появі в будинку цвілі, грибка та інших шкідливих для здоров’я людини мікробів.