Політолог: Влада замість того, щоб шукати вакцину – бігає за Порошенком

ДУМКА 15, Січень 2021, 06:15 215
Політолог: Влада замість того, щоб шукати вакцину – бігає за Порошенком

Влада України замість того, щоб шукати способи закупити якісну вакцину від коронавірусу для українців, бігає по всьому світу і шукає, де проводить свою відпустку Петро Порошенко.

Про це написав політолог Павло Нусс, передає “Думка“.

Він зазначив, що ніхто не переслідує Володимира Зеленського, Юлію Тимошенко і Віктора Медведчука, в той час, як за Петром Порошенком бігають по всьому світу.

“Сюжет про провокацію орендованого бика, який видає себе за ветерана, проти Президента Порошенка в аеропорту Амстердама вийшов на телеканалі Коломойського-Медведчука 1+1. І цей факт з головою видає з ким Банкова співпрацює і хто обслуговує Зеленського.

Замість того, щоб по всьому світу шукати вакцину проти вірусу – офіс президента шукає Порошенка, який відлітав на відпочинок за свій рахунок в той момент, поки держава і українські платники податків, тобто, ми з вами обслуговуємо сім’ю, житло, роботу, розваги та інше проводження численного дозвілля Зеленського”, – зазначив політолог.

Нусс заявив, що Офіс президента і проросійських політиків дуже турбує той факт, що Петро Порошенко має тісні контакти з адміністрацією нового президента США Джозефа Байдена.

“Важливо те, що вони бояться Порошенка і його зростаючого президентського рейтингу, і, увага – його тісних контактів з новою американською адміністрацією Президента Байдена, який, нагадаю, вважає Порошенка батьком-засновником сучасної української нації, сучасної української держави. І для мене уявити навіть важко, як цей факт виводить з себе Зеленського, Медведчука та інший vatний елемент”, – заявив Нусс.