Регенеративні патрони від компанії SELTON

ДУМКА 21, Березень 2024, 22:28 6

Регенеративні патрони – це спеціальне обладнання, яке використовується для виробництва чистого кисню й видалення з повітря вуглекислого газу та вологи, воно є важливим для оснащення укриттів, захисних споруд та хімічних сховищ. Регенеративний патрон від SELTON відрізняється за розмірами, технічними параметрами та функціями, що дозволяють очистити повітря та зробити його безпечним для людей.

Регенеративні патрони від компанії SELTON

Як працюють регенеративні патрони?

Традиційно для оснащення проти газів використовують регенеративний патрон серії СА. Це пов’язано з тим, що такий метод очищає повітря й запобігає його потраплянню в дихальну систему людини. Проте існують і більш досконалі моделі спорядження для захисних споруд та укриттів. Наповнення простору киснем та очищення повітря від шкідливих домішок – запорука безпеки людей.

Регенеративний патрон для захисних споруд працює за такими принципами:

  • він ретельно видаляє шкідливі речовини й хімікати, зберігаючи при цьому повну безпеку;
  • вуглекислий газ поглинається з повітря, роблячи захисні споруди безпечними та комфортними для людей;
  • вбудований хімічний абсорбент забезпечує поглинання всіх хімічних речовин, створюючи екологічно безпечний простір.

Регенеративні патрони відрізняються за потужністю та технічними параметрами, тому варто заздалегідь дослідити всі варіанти й визначитися з типом живлення, щоб уникнути труднощів в експлуатації.

Поради щодо вибору регенеративних патронів від компанії SELTON

Регенеративні патрони для захисних конструкцій є важливим елементом для очищення від токсичного вуглекислого газу.

При виборі такого регенеративного патрона РП-100 для очищення повітря слід враховувати його тип, потужність і технічні параметри. Обладнання використовується в захисних спорудах і укриттях, повністю очищаючи повітряний простір і роблячи його безпечним для перебування протягом години.

Однак при виборі слід також враховувати принципи монтажу, особливості технічного оснащення, якість збірки, рекомендації з обслуговування та експлуатаційні параметри. Тільки тоді можна повністю забезпечити очищення повітря в захисних спорудах, підвалах і бункерах.

Щоб гарантувати 100% захист і очищення, рекомендується використовувати оригінальне обладнання з тієї ж партії з гарантійним терміном не більше ніж 7,5 років. Всі експлуатаційні характеристики можна знайти в технічному паспорті.