Балкон «під ключ» – інвестиція в комфорт та затишок

ДУМКА 29, Жовтень 2022, 14:25 167

Красиве та комфортне помешкання – мрія кожного, хто починає ремонт. У виборі оздоблювальних матеріалів чи меблів цілком реально впоратись самостійно, однак все, що стосується облаштування балконів та лоджій, краще довірити професіоналам.

Українська компанія «Орнет» з 2004 року займається виготовленням металопластикових вікон та надає послугу облаштування балкону «під ключ». Ми допоможемо реалізувати найсміливіші ідеї та прислухаємось до всіх побажань замовника. Адже наша мета – відмінний результат, а значить, щасливі та задоволені клієнти.

Балкон «під ключ» – інвестиція в комфорт та затишок

Особливості та основні етапи облаштування балкону «під ключ»

Початковим етапом облаштування балкона є скління, але щоб отримати комфортний додатковий простір, цього замало. Фахівці компанії «Орнет» надають весь спектр послуг – від планування, проектування робіт відповідно до очікуваного результату з урахуванням усіх технічних особливостей помешкання до підбору сучасних металопластикових конструкцій та їх встановлення.

Бажаєте замовити балкон «під ключ»? Ми гарантуємо професійне виконання усіх видів робіт. Ціна готового проекту розраховується індивідуально та залежить від обраних опцій. Ми швидко та якісно виконуємо наступні послуги:

  • демонтаж наявних конструкцій;
  • зварювання виносу;
  • теплоізоляція – утеплення пінопластом, мінеральною ватою, стиродуром;
  • зовнішня обшивка сайдингом;
  • встановлення підвіконь,козирків,  відливів;
  • скління;
  • внутрішнє оздоблення тощо.

Кваліфіковані спеціалісти віконної компанії «Орнет» завжди враховують всі особливості приміщення та бажання клієнта. Ми зможемо створити балкон, який обов’язково стане улюбленим місцем для приємного проведення часу, робочим кабінетом, функціональною коморою чи навіть зимовим садом. Обирайте потрібний тип облаштування простору навісної конструкції або вбудованої площі – холодний, теплий або поєднаний з кімнатою. Ми рекомендуємо найкращий варіант саме для вас, враховуючи наявний бюджет.

Наш пріоритет – виготовлення продукції найвищої якості, високий рівень обслуговування клієнтів та швидке виконання робіт. Замовляйте балкон «під ключ» в Києві та області вже сьогодні. Ми гарантуємо чітке дотримання дедлайнів та доступні ціни, адже в нашому розпорядженні – власне автоматизоване виробництво та найкраще обладнання. Всі роботи будуть узгоджені і розплановані у зручний для вас час.